آلفابت همچنان می خواهد HubSpot را تصاحب کند


بر اساس گزارشی جدید، آلفابت، شرکت مادر گوگل، گام های مهمی در بحث به دست آوردن HubSpot، ارائه دهنده نرم افزارهای بازاریابی و CRM پیشرو دارد.

معامله بالقوه: منابعی به بلومبرگ گفتند: «آلفابت برای بحث در مورد شرایط خرید احتمالی با HubSpot مذاکره کرده است، اگرچه هنوز توافقی حاصل نشده است» (اشتراک لازم است).

  • ارزش بازار HubSpot حدود 30 میلیارد دلار است.

چرا ما اهمیت می دهیم: این به‌روزرسانی این پتانسیل را دارد که چشم‌انداز تبلیغات و نرم‌افزار CRM را تغییر دهد و فرصت‌ها و چالش‌های جدیدی را برای یکپارچه‌سازی داده‌ها ارائه دهد که می‌تواند بر استراتژی‌ها و نتایج آنها تأثیر بگذارد.

منطق استراتژیک. خرید HubSpot، که بر مشتریان تجاری کوچکتر متمرکز است، می تواند به پر کردن شکاف در پیشنهادات آلفابت کمک کند زیرا هدف آن رقابت بهتر با رقبایی مانند مایکروسافت، اوراکل و Salesforce در فضای نرم افزار CRM است.

آنچه ما می دانیم. در حالی که بحث ها در حال انجام است، مهم است که توجه داشته باشید که یک معامله قطعی نیست و سایر خواستگاران بالقوه می توانند برای HubSpot ظاهر شوند.

  • نمایندگان Alphabet و HubSpot از اظهار نظر در مورد بحث ها خودداری کردند.

نگرانی های ضد تراست هیچ به روز رسانی در مورد اینکه آیا مذاکرات اخیر در مورد پرونده ضد انحصار گوگل با وزارت دادگستری بر احتمال انجام این معامله تأثیر گذاشته است یا خیر، وجود ندارد.

بعدش چی? با پیشرفت مذاکرات، سرمایه‌گذاران و ناظران صنعت به‌دقت هرگونه اعلان‌ها یا پیشنهادات رسمی آلفابت یا سایر غول‌های فناوری را که به دنبال تقویت زرادخانه نرم‌افزار بازاریابی خود هستند، زیر نظر خواهند داشت.

تو عمیق تر درآمد HubSpot در سه ماهه اول سال 617.4 میلیون دلار گزارش شده است. درآمد HubSpot در میان گزارش‌های فروش به Google همچنان داغ است