با Jamnai Live Google AI چت زنده داشته باشید


گوگل در جریان کنفرانس I/O هوش مصنوعی جدید خود را با نام Jumnai Live معرفی کرد. به گفته گوگل، کاربران می توانند با هوش مصنوعی Jamnai Live به صورت زنده چت کنند.

در سال گذشته شاهد رقابت تنگاتنگ گوگل و OpenAI در زمینه هوش مصنوعی بوده ایم. بدیهی است که ما از ایده صحبت با دستیاران مجازی فاصله گرفته ایم و با یک محصول جدید طرف خواهیم بود. محصولات مولد هوش مصنوعی معمولاً با ورودی متن شروع می‌شوند و بعداً جستجوی تصویر و دستورات صوتی اولیه را اضافه می‌کنند. در رویداد I/O، این شرکت هوش مصنوعی Gemini Live را معرفی کرد. گوگل این واژن مصنوعی را به عنوان یک تجربه موبایل جدید برای مکالمات طبیعی با هوش مصنوعی توصیف می کند.

به گفته گوگل، کاربران می توانند از Jamnai Live کمک مصاحبه شغلی دریافت کنند. این هوش مصنوعی با پرسیدن سوالات مرتبط با موقعیت های شغلی کاربران را برای مصاحبه آماده می کند. این هوش مصنوعی همچنین نکات کلیدی در مورد نحوه صحبت کردن در جمع را به ما می دهد. ویژگی منحصر به فرد این هوش مصنوعی این است که کاربران می توانند صحبت های هوش مصنوعی را بدون وقفه در روند مکالمه قطع کنند. برخلاف مدل‌های قبلی هوش مصنوعی که کاربر باید دستورات را وارد سیستم دستیار هوش مصنوعی می‌کرد و بر این اساس از هوش مصنوعی پرس و جو می‌کرد، در جمنا لایو دیگر شاهد چنین کارهایی نخواهیم بود و مکالمه با این هوش مصنوعی بیشتر به صورت مکالمه است. یک شخص است.

در رویداد I/O، گوگل همچنین از Project Astra رونمایی کرد، نسل بعدی فناوری دستیار مجازی که Jamna Live را از این هم فراتر می‌برد. Astra می تواند فید دوربین شما را مشاهده کند و به سوالات در زمان واقعی پاسخ دهد. هنوز تاریخ انتشار این ویژگی مشخص نشده است، اما گوگل اعلام کرده است که برخی از ویژگی های ویدیوی زنده Astra اواخر سال جاری به Jamna Live اضافه خواهد شد. هوش مصنوعی Gemini Live در چند ماه آینده برای مشترکین سرویس پیشرفته Gemini در دسترس خواهد بود.