ببینید: تصاویری از گوشی های سری پیکسل 9 گوگل به بیرون درز کرد


در حالی که پنج ماه تا رونمایی از محصولات جدید گوگل در ماه اکتبر باقی مانده است، اکنون تصاویری از سه مدل از گوشی های سری پیکسل 9 این شرکت به بیرون درز کرده است.

این تصاویر که توسط وب سایت Rozetked منتشر شده است، سه مدل معمولی، Pro و XL گوشی های سری پیکسل 9 گوگل را در کنار یکدیگر نشان می دهد. البته سوالات زیادی در مورد اینکه چگونه و چرا این گوشی ها مقرون به صرفه شدند وجود دارد. همچنین می دانیم که بسیاری از شما بدون شک به Pixel 9 Pro چشم دوخته اید، زیرا گوگل برخی از بهترین دوربین های خود را در این گوشی با اندازه معمولی قرار داده است.

با توجه به تصاویر منتشر شده، به نظر می رسد مدل گوگل پیکسل 9 ایکس ال کمی بلندتر از آیفون 15 پرو مکس است. ما کنجکاو هستیم که بدانیم آیا ماژول دوربین در این تلفن‌ها همچنان «باند دوربین» نامیده می‌شود یا خیر. زیرا آن باند در حال حاضر به سمت پایین قاب آنها گسترش نمی یابد.

تغییر در طراحی ماژول دوربین، تغییر بزرگی در هویت بصری گوشی های سری گوگل پیکسل است. با این حال ظاهر جدید آن در مقایسه با طراحی های محصولات اپل و سامسونگ منحصر به فرد تلقی می شود. طبق معمول، گوگل پیکسل 9 تنها دو دوربین دارد، در حالی که مدل پرو این گوشی از لنز سوم برای تله فوتو و زوم استفاده می کند.

با انتشار تصاویری از گوشی های سری گوگل پیکسل 9 سوالات مختلفی پیش روی ما ایجاد شده است. آیا گوگل سعی دارد با افشای اطلاعات جدید از خود پیشی بگیرد؟ آیا حضور گوشی های مذکور به این معناست که گوگل تصمیم گرفته است زمان معرفی آن ها را به تاریخی زودتر در سال 2024 تغییر دهد؟

آیا می‌توانیم فردا یک تیزر از گوشی‌های سری پیکسل 9 را در سخنرانی اصلی Google I/O ببینیم؟ البته نمی خواهیم جزئیاتی در مورد ظاهر این گوشی ها ارائه دهیم، اما از گوگل انتظار داریم حداقل رنگ های مختلف آن ها را به نمایش بگذارد. آیا اطلاعات جدیدی در مورد Pixel Fold 9 ارائه خواهد شد؟

شایان ذکر است که گوشی میان رده Pixel 8A گوگل این هفته با قیمت 499 دلار به فروش می رسد که اگر به حاشیه های ضخیم اهمیت نمی دهید و از پیشرفته ترین دوربین های گوگل استفاده نمی کنید، می تواند گزینه مناسبی در نظر گرفته شود.