ببینید: تصاویر زنده گوگل پیکسل 9 پرو لو رفت


به تازگی تصاویر زنده ای از گوگل پیکسل 9 پرو در کنار آیفون 14 پرو مکس فاش شده است که به طراحی متفاوت ماژول دوربین آن اشاره دارد.

طبق آخرین شایعات، گوگل قصد دارد در رویداد سالانه خود که در ماه اکتبر برگزار می شود، مدل های معمولی، پرو و ​​XL گوشی پیکسل 9 را معرفی کند. همچنین گفته شد که این غول فناوری گوشی پیکسل فولد 2 را به همراه گوشی های مذکور معرفی خواهد کرد و نام گوشی پیکسل فولد 2 را به پیکسل 9 پرو فولد تغییر می دهد.

انتظار می رود پیکسل 9 پرو ایکس ال از نظر ابعاد، جانشین پیکسل 8 پرو باشد. از سوی دیگر، می‌توان انتظار داشت که پیکسل 9 پرو دارای اندازه‌ای قابل مقایسه با مدل معمولی پیکسل 9 باشد که از ویژگی‌های نسخه پرو از جمله دوربین تله‌فوتو پریسکوپیک در قاب پشتی استفاده می‌کند که در مطلب منتشر شده نشان داده شده است. تصاویر؛ بنابراین گوگل پیکسل 9 پرو دارای اندازه ای برابر با آیفون 15 پرو خواهد بود.

شایعه شده است که Google Pixel 9 Pro به تراشه Tensor G4 و 16 گیگابایت رم ساخته شده توسط Micron مجهز شده است که 4 گیگابایت بیشتر از رم پیکسل 8 پرو است. همچنین حافظه UFS مورد استفاده در گوشی آینده گوگل توسط سامسونگ ساخته شده است. می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های سری پیکسل 9 دارای مودم Exynos 5400 سامسونگ با اتصال ماهواره‌ای باشند.

همانطور که در ابتدا گفته شد، گوشی گوگل پیکسل 9 پرو از طراحی متفاوتی از ماژول دوربین استفاده می کند که این بار به جزیره ای بیضی شکل تبدیل شده است. باید گفت که این گوشی قاب صاف و صیقلی خواهد داشت. انتظار می‌رود گوشی‌های سری پیکسل 9 در اکتبر سال جاری وارد بازار شوند.