به روز رسانی Screaming Frog SEO Spider – نسخه 20.0


اگر شما یک متخصص سئو هستید، مطمئناً اهمیت داشتن ابزارهای قدرتمند و به روز برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی وب سایت خود را می دانید. از این نظر، Screaming Frog SEO Spider یک گزینه قابل اعتماد برای بسیاری از ما بوده است و نسخه اخیر آن 20.0 پیشرفت های هیجان انگیزی را به همراه دارد که نمی توانید نادیده بگیرید.

Screaming Frog SEO Spider چیست؟

Screaming Frog SEO Spider یک ابزار ضروری برای متخصصان سئو است که به شما امکان می دهد وب سایت ها را به طور موثر بررسی و تجزیه و تحلیل کنید. اگر می خواهید تمام اسرار این ابزار را بدانید، توصیه می کنیم از مقاله وبلاگ ما دیدن کنید که در آن آموزش کاملی در مورد نحوه عملکرد ابزار Screaming Frog SEO Spider به شما ارائه می دهیم.

این برنامه دسکتاپ به دلیل توانایی خود در شناسایی مشکلات فنی، جمع آوری داده های مهم و ارائه بینش هایی که به بهینه سازی وب سایت ها برای بهبود دید آنها در موتورهای جستجو کمک می کند، متمایز است.

از شناسایی لینک های شکسته گرفته تا ممیزی محتوای تکراری، Screaming Frog SEO Spider یک متحد ضروری برای هر متخصص سئو است.

تغییرات ارائه شده در نسخه 20.0 Screaming Frog

نسخه 20.0 Screaming Frog SEO Spider مجموعه ای از پیشرفت ها و ویژگی های جدید را ارائه می دهد که عملکرد آن را بیشتر بهینه می کند. در مرحله بعد، ما به شما خواهیم گفت که این بهبودها چیست:

1. گزینه های پیکربندی ابزار ردیابی جدید

نسخه 20.0 گزینه های پیکربندی پیشرفته ای را معرفی می کند که به کاربران امکان می دهد رفتار ردیاب را با دقت بیشتری سفارشی کنند. اکنون می‌توان عمق ردیابی، تعداد رشته‌ها و سایر پارامترهای فنی را به بهترین نحو با نیازهای خاص هر پروژه تنظیم کرد.

2. حسابرسی قابلیت استفاده از موبایل

اکنون می توان Lighthouse Local را در حین خزیدن برای داده های PageSpeed ​​اجرا کرد. ادغام با Lighthouse امکان ممیزی قابلیت استفاده از تلفن همراه را در مقیاس بزرگ فراهم می کند.

ادغام با PageSpeed ​​Insights Local

این ارتقاء فیلترهایی را برای مشکلات رایج استفاده از تلفن همراه، مانند اندازه ناحیه لمسی، اندازه‌بندی صحیح محتوا، یا اندازه‌های فونت ناخوانا ارائه می‌کند که شناسایی و حل مشکلات خاص را آسان‌تر می‌کند.

ادغام با PageSpeed ​​Insights Mobile

3. پیگیری به روز رسانی موتور

موتور خزنده برای بهبود عملکرد و سرعت بهینه شده است. این بدان معنی است که کاربران می توانند تجزیه و تحلیل سریعتر و دقیق تری انجام دهند که برای پروژه های بزرگ و وب سایت هایی با هزاران صفحه بسیار مهم است.

4. ادغام با Google Sheets و Data Studio

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های جدید ادغام با Google Sheets و Google Data Studio است. این قابلیت اجازه می دهد تا داده ها به طور مستقیم به این پلتفرم ها صادر شوند و ایجاد گزارش های شخصی و تجسم داده ها در زمان واقعی را تسهیل می کند.

5. تجزیه و تحلیل جدید جاوا اسکریپت و ویژگی های جاوا اسکریپت سفارشی

نسخه 20.0 به شما امکان می دهد تا قطعات جاوا اسکریپت سفارشی را در حین خزیدن اجرا کنید، خزیدن و تفسیر صفحات وب پویا را برای کاربران آسان تر می کند و همچنین با API هایی مانند ChatGPT ارتباط برقرار می کند. این به ویژه برای سایت هایی مفید است که به شدت به چارچوب های جاوا اسکریپت مانند React یا Angular متکی هستند.

جاوا اسکریپت سفارشی

مزایا برای کارشناسان سئو

این ویژگی‌های جدید در نسخه 20.0 Screaming Frog SEO Spider به متخصصان سئو طیف گسترده‌تری از ابزارها و عملکردها را برای بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها و بهبود عملکردشان ارائه می‌کند.

با گزینه های پیکربندی جدید و موتور ردیابی بهینه، ما می توانیم ممیزی های فنی سریعتر و دقیق تری انجام دهیم. این به ما امکان می دهد مشکلات فنی را به طور موثرتری شناسایی و تصحیح کنیم و سلامت عمومی سایت هایی را که روی آنها کار می کنیم بهبود ببخشیم.

به نوبه خود، بهبود در تجزیه و تحلیل جاوا اسکریپت به ما امکان می دهد تا نحوه تعامل موتورهای جستجو با وب سایت های پویا را بهتر درک کنیم. این برای بهینه سازی سایت های مدرن و حصول اطمینان از اینکه همه محتوا به درستی ایندکس شده است ضروری است.

در عین حال، ادغام با Google Sheets و Google Data Studio فرآیند گزارش دهی و تجسم داده ها را ساده می کند. این بدان معنی است که ما قادر خواهیم بود داشبوردهای شخصی سازی شده ای ایجاد کنیم که ارتباط نتایج و توصیه ها را به مشتریان خود تسهیل می کند.

نتیجه

Screaming Frog SEO Spider نسخه 20.0 نشان دهنده یک تحول قابل توجه در دنیای سئو فنی است. این ابزار با عملکردها و بهبودهای جدید خود، به عنوان یک گزینه ضروری برای متخصصان سئو که به دنبال به حداکثر رساندن عملکرد وب سایت مشتریان خود هستند، ادغام شده است.

و شما، آیا قبلاً عملکردهای جدید ارائه شده توسط این به روز رسانی را امتحان کرده اید؟ به نظر شما کدام نوآورانه تر است؟ کدام ویژگی جدید باعث شد که «بالاخره!» را فریاد بزنید؟ نظر خود را برای ما کامنت بگذارید تا در ارتباط باشید.

آخرین پست های یوجنیا ویلگاس (همه را ببین)

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر شما در مورد این پست چیست؟


0
/
5


میانگین:
5


رتبه بندی ها:
1

امتیاز شما: