تبلیغات جستجوی پویا: هر آنچه که باید بدانید


تبلیغات جستجوی پویا (DSA) یک ابزار عالی است که مدت زیادی است در تبلیغات گوگل وجود داشته است. من از سال 2017 آنها را دوست داشتم و از آنها استفاده می کردم. اما کمپین های DSA متفاوت از کمپین های جستجوی معمولی عمل می کنند، و گاهی اوقات می بینم که مردم در مورد بهترین روش هایی که باعث می شود تصمیم بگیرند DSA مفید نیست، دچار مشکل می شوند.

و این مایه شرمساری است زیرا آنها می توانند نتایج عالی را ارائه دهند – در صورت استفاده صحیح. به خصوص زمانی که در کنار کمپین های جستجوی معمولی اجرا شود. اما تنظیماتی وجود دارد که باید انجام دهید تا مطمئن شوید که از هر دو نوع کمپین بیشترین بهره را می برید.

از آنجایی که من از طرفداران پر و پا قرص DSA هستم، می‌خواهم از این مقاله برای برجسته کردن آنچه باید در مورد تبلیغات جستجوی پویا بدانید استفاده کنم تا مطمئن شوم هنگام اجرای آنها بهترین نتایج را دریافت می‌کنید.

من پوشش می دهم:

 1. تبلیغات جستجوی پویا چیست؟
 2. نحوه تنظیم تبلیغات جستجوی پویا
 3. 5 راه برای اینکه DSA ها برای شما کار کنند

بیایید شیرجه بزنیم

تبلیغات جستجوی پویا چیست و چه تفاوتی با تبلیغات جستجوی معمولی دارد؟

برخلاف تبلیغات جستجوی معمولی، که شامل کمپین هایی است که بر اساس کلمات کلیدی خاص ساخته شده اند، تبلیغات جستجوی پویا از محتوای وب سایت شما برای پر کردن جاهای خالی با هدف گذاری و (برخی) ایجاد کپی تبلیغاتی استفاده می کند.

با تبلیغات جستجوی پویا، موتور جستجو به یک درخواست مرتبط با یک صفحه فرود انتخابی از وب سایت شما و یک نسخه تبلیغاتی تولید شده به طور خودکار که دقیقاً با درخواست مطابقت دارد یا مطابقت دارد، پاسخ می دهد.

به گفته گوگل، این می تواند به شما کمک کند جستجوهای مرتبطی را که ممکن است با کمپین های جستجوی معمولی خود از دست داده اید شناسایی کنید و همچنین می تواند به شما کمک کند تبلیغات خود را با آنچه مردم جستجو می کنند مرتبط نگه دارید.

نحوه تنظیم تبلیغات جستجوی پویا

وقتی شروع به نوشتن و گرفتن اسکرین شات کردم، متوجه شدم که روند راه اندازی کمپین تبلیغات جستجوی پویا حداقل در تبلیغات گوگل تغییر کرده است.

در اینجا نحوه تنظیم تبلیغات جستجوی پویا در Google Ads آورده شده است.

ابتدا با ایجاد یک کمپین جدید و انتخاب هدف بازاریابی خود شروع کنید.

کمپین های تبلیغات جستجوی پویا با تمام اهداف کمپین سازگار با جستجو سازگار است، به طوری که شما را به این اهداف در تبلیغات گوگل محدود می کند:

 • حراجی
 • منجر می شود
 • ترافیک وب سایت
 • یک کمپین بدون راهنمایی هدف ایجاد کنید

سپس شبکه جستجو را انتخاب کنید و تنظیمات سطح کمپین خود را تنظیم کنید.

حالا اینجاست که اوضاع کمی مسخره می شود.

در هیچ کجای تنظیمات هدایت شده، گزینه ای برای ایجاد هر چیزی مربوط به تبلیغات جستجوی پویا وجود ندارد. نه URL ها و نه گروه های تبلیغاتی.

بنابراین بقیه تنظیمات کمپین را طی کنید، از افزودن کلمات کلیدی یا تبلیغاتی خودداری کنید و به سادگی روی Next کلیک کنید و کمپین خود را منتشر کنید.

اگر رابط کاربری شما شبیه من باشد، هشداری دریافت می‌کنید که می‌گوید نمی‌توانید کمپین را با این اشتباهات منتشر کنید، اما پس از آن…شما فقط روی انتشار کلیک کنید.

اکنون که کمپین منتشر شده است، می‌توانید به تب تنظیمات بروید، روی گزینه‌های اضافی کلیک کنید، راه خود را به بخش تنظیمات تبلیغات جستجوی پویا بیابید و URL خود را اضافه کنید و نحوه هدف خود را انتخاب کنید. (در ادامه به آن گزینه ها خواهیم رسید.)

اکنون یک چیز دیگر قبل از اجرای تبلیغات جستجوی پویا وجود دارد. از نظر فنی، کنترل‌های DSA در سطح گروه تبلیغاتی فعال هستند. گروه تبلیغاتی اصلی که با فشار دادن انتشار ایجاد کردید استاندارد است، بنابراین می توانید آن را ترک کنید یا حذف کنید.

اما برای هر گروه تبلیغاتی جدید، قبل از اجرای تبلیغات جستجوی پویا، باید اولین تنظیم را از استاندارد به پویا تغییر دهید.

من صادقانه نمی دانم که چرا گوگل یافتن این تنظیمات را دشوار می کند، اما اکنون می دانید که چگونه آنها را تنظیم کنید، بنابراین اجازه دهید به نکته بعدی برویم.

5 روش برای اینکه تبلیغات جستجوی پویا گوگل برای شما کار کند

در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید بدانید تا تبلیغات جستجوی پویا گوگل برای شما کارساز باشد.

1. مشخص کنید که آیا سایت شما برای کمپین های DSA مناسب است یا خیر

برای موفقیت در تبلیغات جستجوی پویا، باید مطمئن شوید که واقعاً برای شما کار خواهد کرد. این یکی از معدود حوزه‌هایی است که من تقریباً با بهترین روش‌های پیشنهادی Google برای DSA موافق هستم:

اخلاقیات داستان برای این است که مطمئن شوید وب سایت شما دارای متن های معنی دار زیادی است که به طور دقیق شرکت، محصول و خدمات شما را توصیف می کند و توسط الگوریتم گوگل قابل مشاهده است.

اگر وب سایت شما دارای حداقل عبارت، عنوان صفحه و توضیحات متا ضعیف است یا بیشتر به عکس ها متکی است، ممکن است بخواهید DSA را به عنوان بخشی از رویکرد تبلیغاتی خود در نظر بگیرید.

2. درک کنید که چگونه Google/Microsoft URL های شما را انتخاب می کند

برای شما بسیار مهم است که بدانید پلتفرم‌های جستجوی مختلف چگونه URLهایی را که برای کمپین‌های تبلیغات جستجوی پویا شما استفاده می‌کنند، دریافت می‌کنند.

زمانی که در کمپین ناقص خود از برگه تنظیمات بازدید کردید، به یاد خواهید آورد که پس از افزودن URL وب سایت خود، چند گزینه داشتید.

بیایید هر یک از این موارد را با کمی جزئیات بیشتر مرور کنیم.

از همه نشانی‌های اینترنتی که Google درباره فیدهای صفحه می‌داند استفاده کنید

این گزینه پیش‌فرض برای هر کمپین جدید DSA خواهد بود و به این معنی است که هر صفحه‌ای که Google در سایت شما پیدا کند واجد شرایط استفاده برای تبلیغات است. اگرچه ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد، اما معمولاً استفاده از آن بسیار ایمن است.

من شخصاً، اگر این مورد را انتخاب کنم، می‌خواهم مطمئن شوم که چند صفحه در اهداف پویا در کمپین‌ها حذف شده است:

 • درباره ما
 • شرایط استفاده از خدمات
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • فقط هر مشتری یا صفحات پلتفرم در یک سایت SaaS
 • صفحات خدمات مشتری
 • مستندات راهنمای آنلاین
 • صفحات وبلاگ

این فهرست جامعی نیست، اما باید به شما کمک کند که شروع کنید به فکر کردن در مورد اینکه کدام صفحات برای یک مشتری بالقوه جدید مناسب هستند یا نیستند.

هنگامی که آماده حذف صفحات از کمپین های DSA خود هستید، فرآیند بسیار ساده است:

در زیر اهداف تبلیغات پویا، می‌توانید یک هدف تبلیغات پویا منفی ایجاد کنید که همه کنترل‌های یک هدف تبلیغاتی معمولی را در اختیار شما قرار می‌دهد، اما برای حذف به جای هدف‌گیری خاص.

از هر کنترلی که برای شما مناسب است استفاده کنید تا بیشترین صفحات را تا حد امکان حذف کنید، چه استفاده از URLهای دقیق یا استفاده از قوانین برای محدود کردن صفحات.

فقط از URL های یک فید صفحه استفاده کنید

گزینه دوم، و گزینه ای که من معمولاً آن را بیشتر دوست دارم، استفاده از URL ها فقط از فیدهای صفحه است که شما ارائه می دهید.

فید صفحه فقط یک آپلود CSV از URLها در سایت شما است که می‌خواهید برای تبلیغات جستجوی پویا استفاده کنید. شما می توانید هر تعداد یا تعداد صفحات وب را که دوست دارید در سایت خود قرار دهید و سپس با انتخاب دومین گزینه هدف گذاری در سطح کمپین، گوگل فقط می تواند از صفحات موجود در آن صفحه برای کمپین های DSA استفاده کند.

ایجاد یک صفحه خوراک بسیار ساده است. من دوست دارم با گرفتن نقشه سایت از وب‌سایت خود شروع کنم، سپس همه URL‌هایی را که نمی‌خواهم در آن گنجانده شوند، بیرون بکشم. (بسته به بزرگی وب سایت شما، ممکن است این کار کاملاً غیرقابل حل باشد و با استفاده از همه URL ها به عنوان یک هدف و ایجاد فیلترهای حذف گسترده، اما قدرتمند در فرآیند ذکر شده در بالا، بهتر از آن استفاده کنید.)

هنگامی که آماده آپلود لیست خود هستید، به منوی پیمایش بالا رفته، Business Data را در قسمت Setup انتخاب کنید و مطمئن شوید که در صفحه فیدهای داده در ناوبری سمت چپ هستید.

از آنجا، فقط روی دکمه آبی رنگ «+» کلیک کنید، Page Feed را انتخاب کنید و دستورالعمل‌های آپلود را دنبال کنید.

نکته اصلی که باید برای منبع URL خود به خاطر بسپارید این است که Google هر آنچه را که بخواهد در هر لیستی از URL هایی که برای آنها مجوز داده اید نشان می دهد.

اگر صفحاتی در سایت خود دارید که نباید برای DSA استفاده شوند، مطمئن شوید که آنها را از طریق Negative Ad Dynamic Targets حذف کرده اید یا لیست مجوز خود را فقط به فیدهای صفحه تغییر دهید و آن URL ها را از لیست خارج کنید.

3. بدانید که چگونه نسخه تبلیغاتی برای کمپین های DSA تولید می شود

برخلاف تبلیغات جستجوی معمولی، تبلیغات جستجوی پویا فقط به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد بخشی از نسخه تبلیغاتی را وارد کنند: دو خط توضیحات.

در اینجا، مهم است که مطمئن شوید اطلاعات مرتبط، تاثیرگذار و متقاعد کننده را با مشتریان بالقوه خود به اشتراک می گذارید. درست مثل همه تبلیغات دیگر.

اما این همچنین به این معنی است که Google بخشی از نسخه تبلیغاتی را برای شما ایجاد می کند، یعنی سرفصل های مرتبط با تبلیغات شما.

خبر خوب این است که می توانید سرفصلی را که گوگل برای تبلیغات شما استفاده می کند مرور کنید. شما فقط باید به گزارش شرایط جستجو در زیر اهداف تبلیغات پویا بروید، و در حالی که نمی‌توانید تنظیمات خاصی انجام دهید، می‌توانید عبارات جستجو و سرفصل‌ها و صفحات فرود را که Google برای تبلیغات شما استفاده می‌کند، ببینید.

متأسفانه، اسکرین شات بالا برای حساب کاربری مستقیم مشتری است، بنابراین باید مانند تصویر زیر محو شود، اما می‌خواهم به شما نشان دهم که معمولاً سرفصل‌هایی که برای تبلیغات DSA استفاده می‌شوند از کجا می‌آیند.

اگر به صفحه مرتبط با عبارت جستجو رفته و روی View Page Source کلیک راست کنم، می‌توانم کد صفحه را ببینم.

در آن کد، صفحه را پیدا کردم و چه می دانید … مطابقت دارد.</p> <p>در حال حاضر، این بدان معنا نیست که چنین خواهد شد <em>همیشه</em> مطابقت دارند، اما اغلب اگر کمپین‌های DSA را اجرا می‌کنید، متوجه می‌شوید که سرفصل‌هایی که Google استفاده می‌کند بسیار نزدیک به عنوان متا یا سایر اطلاعات متا در صفحه شما هستند (اگر یکسان نباشند). بنابراین مراقب ظاهر تیترهای خود باشید و در صورت نیاز، شاید به تغییر عناوین صفحات برای مطابقت بهتر با تبلیغات خود فکر کنید. (با این فرض که تیم سئوی شرکت شما برای آن فریاد نزند.)</p> <h3>4. اقداماتی را برای جلوگیری از آدمخواری انجام دهید</h3> <p>یکی از اهداف اعلام شده تبلیغات جستجوی پویا، یافتن پرس و جوهای جدید خارج از کلمات کلیدی موجود است. در واقع، این بخشی از بخش مزایای آنها است.</p> </p> <p>اما این چیزی است که ممکن است در اصل خوب به نظر برسد، اما اینطور نیست که همه چیز در واقعیت همیشه کار کند.</p> <p>در اکثر حساب‌هایی که می‌بینم DSA و کمپین‌های جستجو را اجرا می‌کنند، DSA بسیاری از عبارات جستجوی مشابه کلمات کلیدی کمپین دیگر را هدف قرار می‌دهد. طبق گفته گوگل، قرار است از این اتفاق جلوگیری شود، اما هنوز هم انجام می شود. و خیلی خیلی مکرر</p> <p>خبر خوب این است که یک راه حل بسیار آسان برای این وجود دارد.</p> <p>هر بار که یک کمپین DSA راه‌اندازی می‌کنم، همه کلمات کلیدی تطابق دقیق (و گاهی اوقات تطبیق عبارت) را از کمپین‌های جستجوی موجود می‌گیرم و همه آنها را به یک فهرست کلیدواژه منفی اضافه می‌کنم. سپس من آن لیست را فقط برای کمپین DSA اعمال می کنم و مطمئن می شوم که هیچ یک از کلمات کلیدی موجود من نمی توانند در آن کمپین مورد هدف قرار گیرند.</p> <p>ممکن است کمی عجیب به نظر برسد و برخی از نمایندگان Google ممکن است به شما بگویند که به آن نیازی نیست، اما به من اعتماد کنید، بعداً از خود برای داشتن گزارش عبارات جستجوی بسیار تمیزتر تشکر خواهید کرد.</p> <h3>5. کلمات کلیدی منفی را اضافه کنید</h3> <p>آخرین یادداشت من ممکن است برای بسیاری از شما راهگشا نباشد، اما برای برخی، این خبر خواهد بود.</p> <p>فقط به این دلیل که از کلمات کلیدی به عنوان روش هدف گیری خود استفاده نمی کنید به این معنی نیست که نمی توانید از کلمات کلیدی منفی در کمپین های DSA استفاده کنید.</p> </p> <p>درست مانند یک کمپین تبلیغاتی جستجوی معمولی، می توانید عبارات جستجو را در گزارش اصطلاحات جستجوی خود، در زیر کلیدواژه ها مشاهده کنید و موارد منفی را به دلخواه خود اضافه کنید.</p> <h2>از تبلیغات جستجوی پویا نهایت استفاده را ببرید</h2> <p>تبلیغات جستجوی پویا هنوز یکی از انواع کمپین های مورد علاقه من برای پوشش تبلیغات جستجوی کامل هستند، اما ممکن است کمی سخت باشند و نیاز به توجه به جزئیاتی دارند که برای تبلیغات جستجوی معمولی مورد نیاز نیست.</p> <p><strong>در اینجا این پنج نکته برای تبلیغات جستجوی پویا موثر وجود دارد:</strong></p> <ol> <li class="p1"><span class="s1">مشخص کنید که آیا سایت شما برای کمپین های DSA مناسب است یا خیر</span></li> <li class="p1"><span class="s1">بدانید که چگونه Google/Microsoft URL های شما را انتخاب می کند</span></li> <li class="p1"><span class="s1">بدانید که چگونه نسخه تبلیغاتی برای کمپین های DSA تولید می شود</span></li> <li class="p1"><span class="s1">اقداماتی را برای جلوگیری از آدمخواری انجام دهید</span></li> <li class="p1"><span class="s1">کلمات کلیدی منفی را اضافه کنید</span></li> </ol> <p>امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با اطمینان از داشتن تنظیمات و انتظارات مناسب در مورد عملکرد، بهترین استفاده را از کمپین های DSA خود ببرید.</p> </div> <div class='yarpp yarpp-related yarpp-related-website yarpp-template-list'> <!-- YARPP List --> <h3>Related posts:</h3><ol> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%81%db%8c%d8%b3-%d8%a8%d9%88%da%a9-%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d9%86%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af%d8%9f-9-%d8%af%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%b1%d8%a7/" rel="bookmark" title="تبلیغات فیس بوک تبدیل نمی شود؟ 9 دلیل رایج (+نحوه رفع آن)">تبلیغات فیس بوک تبدیل نمی شود؟ 9 دلیل رایج (+نحوه رفع آن)</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-google-discovery-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%d8%b1%d8%a7/" rel="bookmark" title="تبلیغات Google Discovery در مقابل تبلیغات نمایشی: راهنمای کامل">تبلیغات Google Discovery در مقابل تبلیغات نمایشی: راهنمای کامل</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba-%d8%af%d8%b1-%d9%81%db%8c%d8%b3-%d8%a8%d9%88%da%a9-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-2023-%d8%b4%d9%85%d8%a7/" rel="bookmark" title="نحوه تبلیغ در فیس بوک (راهنمای 2023 شما)">نحوه تبلیغ در فیس بوک (راهنمای 2023 شما)</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/10-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b9%d9%85%d9%84%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af/" rel="bookmark" title="10 استراتژی عملی که واقعا کار می کنند">10 استراتژی عملی که واقعا کار می کنند</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/9-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d8%af%d9%81-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%af%d8%af-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9%d8%af%db%8c%d9%86/" rel="bookmark" title="9 بهترین روش برای هدف گذاری مجدد لینکدین که هزینه ها را کاهش می دهد و تبدیل ها را افزایش می دهد">9 بهترین روش برای هدف گذاری مجدد لینکدین که هزینه ها را کاهش می دهد و تبدیل ها را افزایش می دهد</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b4%db%8c%d8%a7%d8%a6%d9%88%d9%85%db%8c-2022-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%b8%d8%b1-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-14/" rel="bookmark" title="بهترین گوشی شیائومی 2022 از نظر قیمت خرداد 1402 + گوشی شیائومی ارزان">بهترین گوشی شیائومی 2022 از نظر قیمت خرداد 1402 + گوشی شیائومی ارزان</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/10-%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%d9%82%d8%b7%d8%b9%db%8c-%d9%85%d8%b4/" rel="bookmark" title="10 تکنیک روانشناسی فروش برای جذب قطعی مشتری">10 تکنیک روانشناسی فروش برای جذب قطعی مشتری</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-2022-%d8%ae%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-1402-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%88-%d8%a8%d8%b1/" rel="bookmark" title="بهترین گوشی سامسونگ 2022 خرداد 1402 | معرفی و بررسی گوشی سامسونگ ارزان">بهترین گوشی سامسونگ 2022 خرداد 1402 | معرفی و بررسی گوشی سامسونگ ارزان</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/5-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%a8%d9%88%d8%af-%da%a9%d9%85%d9%be%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/" rel="bookmark" title="5 راه برای بهبود کمپین های تبلیغاتی">5 راه برای بهبود کمپین های تبلیغاتی</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/13-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d8%b8%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d8%b1-seo-%da%a9%d9%87-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1/" rel="bookmark" title="13 بهترین ابزار نظارت بر SEO که می توانید در سال 2023 استفاده کنید">13 بهترین ابزار نظارت بر SEO که می توانید در سال 2023 استفاده کنید</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af-%d8%af%d8%b1/" rel="bookmark" title="بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران 1402">بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران 1402</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%88%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-7-%d8%af%d9%82%db%8c%d9%82%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a8%d8%aa%d8%af/" rel="bookmark" title="داده کاوی چیست؟ راهنمای 7 دقیقه ای مبتدیان">داده کاوی چیست؟ راهنمای 7 دقیقه ای مبتدیان</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d9%88%db%8c%d9%84-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%aa%d8%b9%d8%b1%db%8c%d9%81-%d9%88-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c/" rel="bookmark" title="قابلیت تحویل ایمیل چیست؟ تعریف و بهترین شیوه ها برای سال 2023">قابلیت تحویل ایمیل چیست؟ تعریف و بهترین شیوه ها برای سال 2023</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d8%aa%d8%b3%d9%84%d8%b7-%d8%a8%d8%b1-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-ppc-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d9%87/" rel="bookmark" title="تسلط بر قیمت گذاری مدیریت PPC برای آژانس ها">تسلط بر قیمت گذاری مدیریت PPC برای آژانس ها</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d9%be%d9%88%d8%b4-%d9%86%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%9f/" rel="bookmark" title="پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟">پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟</a></li> <li><a href="https://easywebseo.ir/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d9%85%d9%85%db%8c%d8%b2%db%8c-seo-%d8%af%d8%b1-11-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%da%86%da%a9-%d9%84/" rel="bookmark" title="نحوه انجام ممیزی SEO در 11 مرحله آسان (با چک لیست)">نحوه انجام ممیزی SEO در 11 مرحله آسان (با چک لیست)</a></li> </ol> </div> </div><!-- .entry-content --> <footer class="entry-footer clearfix"> <span class="cat-links">Posted Under <a href="https://easywebseo.ir/category/blogsite/" rel="category tag">مقالات</a></span> </footer><!-- .entry-footer --> <nav class="navigation post-navigation" aria-label="نوشته‌ها"> <h2 class="screen-reader-text">راهبری نوشته</h2> <div class="nav-links"><div class="nav-previous"><a href="https://easywebseo.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a2%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%85-%d9%88-%d8%a8%d8%b1-%d9%86%da%af/" rel="prev"><i class="fa fa-arrow-alt-circle-left"></i><span class="nav-title">چگونه متحدان سئو را به دست آوریم و بر نگهبانان برند تأثیر بگذاریم</span></a></div><div class="nav-next"><a href="https://easywebseo.ir/10-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88-%d8%af%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%da%a9/" rel="next"><span class="nav-title">10 راه برای افزایش امنیت سایت و دوری از هکرها!</span><i class="fa fa-arrow-alt-circle-right"></i></a></div></div> </nav> <div id="comments" class="comments-area"> <div id="respond" class="comment-respond"> <h3 id="reply-title" class="comment-reply-title">دیدگاهتان را بنویسید <small><a rel="nofollow" id="cancel-comment-reply-link" href="/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A7-%D9%87%D8%B1-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D8%A7/#respond" style="display:none;">لغو پاسخ</a></small></h3><p class="must-log-in">برای نوشتن دیدگاه باید <a href="https://easywebseo.ir/wp-login.php?redirect_to=https%3A%2F%2Feasywebseo.ir%2F%25d8%25aa%25d8%25a8%25d9%2584%25db%258c%25d8%25ba%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d8%25ac%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%25ac%25d9%2588%25db%258c-%25d9%25be%25d9%2588%25db%258c%25d8%25a7-%25d9%2587%25d8%25b1-%25d8%25a2%25d9%2586%25da%2586%25d9%2587-%25da%25a9%25d9%2587-%25d8%25a8%25d8%25a7%25db%258c%25d8%25af-%25d8%25a8%25d8%25af%25d8%25a7%2F">وارد بشوید</a>.</p> </div><!-- #respond --> </div><!-- #comments --> </article><!-- #post-546 --> </main><!-- #main --> <aside id="secondary" class="widget-area col-md-4"> <section id="text-2" class="widget widget_text"> <div class="textwidget"><div><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/site-seo-order/">خدمات سئو</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/buy-quality-backlinks/">خرید بک لینک</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/website-design/">طراحی سایت</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/wordpress-site-design/">طراحی سایت با وردپرس</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/shop-website-design-order/">طراحی سایت فروشگاهی</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/clothing-site/">طراحی سایت پوشاک</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/real-estate-website/">طراحی سایت املاک</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/medical-site/">طراحی سایت پزشکی</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/news-site/">طراحی سایت خبری</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/sports-website/">طراحی سایت ورزشی</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/movie-site/">طراحی سایت موزیک و فیلم</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/exhibition-site/">طراحی سایت نمایشگاهی</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/art-site/">طراحی سایت هنری</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/lawyer-website/">طراحی سایت وکالت</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/website-services/">خدمات طراحی سایت</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/sell-backlinks/">خرید بک لینک pbn</a> |</strong><strong> </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88/">ابزارهای سئو</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/reportage/">تقویت رپورتاژ آگهی </a>| </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/sales-course/">آموزش فروش</a> </strong><strong>| </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/">نمونه کار طراحی سایت</a></strong></div> <div></div> <div><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/diseno-website/">diseño web</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-murcia/">diseño web murcia</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-alicante/">diseño web alicante</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-espana/">diseño web españa</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-sevilla/">diseño web sevilla</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-valencia/">diseño web valencia</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-benidorm/">diseño web benidorm</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/web-madrid/">diseño web madrid</a> | </strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/seo-sevilla/">seo sevilla</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/seo-madrid/">SEO Madrid</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/seo-valencia/">seo valencia</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/seo-benidorm/">seo benidorm</a> |</strong><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/es/seo-alicante/">seo alicante</a> |</strong></div> <div></div> <div><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/">محمد جانبلاغی</a></strong></div> <div><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/increase-sales-on-the-store-site/">افزایش فروش سایت های فروشگاهی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/joyce-link/">لینک جویس</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/digital-marketing/">دیجیتال مارکتینگ</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-speed/">افزایش سرعت سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/successful-internet-advertising/">تبلیغات اینترنتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/online-sale/">فروش آنلاین</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/advertising-banner-text-or-advertising-phrase/">جملات کوتاه تبلیغاتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-to-find-your-customer-in-a-competitive-market/">چگونه در بازار رقابتی مشتری خود را پیدا کنیم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/advertising-writing/">تبلیغ نویسی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-or-instagram/">طراحی سایت بهتر است یا راه اندازی صفحه اینستاگرام؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/buy-kevin-trudeau-course/">کوین ترودو</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/telephone-sales-techniques/">فروش تلفنی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/making-educational-products/">ساخت محصولات آموزشی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af-%da%86%db%8c/">مشاوره تبلیغاتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/successful-and-professional-sales/">فروش موفق</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-to-sell-my-products-more/">چطور فروش محصولاتم را بیشتر کنم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/buy-santa-fe/">خرید سانتافه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-neuromarketing/">بازاریابی عصبی</a> |<a href="https://www.janbalaghi.com/earn-money-online/">کسب درآمد اینترنتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/increase-site-visits/">افزایش بازدید سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/online-business/">کسب و کار اینترنتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/making-backlinks/">ساخت بک لینک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/duration-of-influence-of-backlinks/">مدت زمان تاثیر بک لینک ها</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/tourism-site-seo/">سئو سایت گردشگری</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/saqez-website-design/">طراحی سایت در سقز</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-in-karaj/">خدمات سئو در کرج</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-in-isfahan/">خدمات سئو در اصفهان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-hamadan/">طراحی سایت در همدان</a></strong></div> </div> </section> <section id="recent-posts-3" class="widget widget_recent_entries"> <h2 class="widget-title">نوشته‌های تازه</h2> <ul> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%a7%d9%be%d9%84-%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-mirroring-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b3/">اپل ویژگی جدید Mirroring آیفون را منتشر کرده است</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d9%be%d8%b1%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%82%d9%87-%d9%85/">پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بین علاقه مندان به عکاسی</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%db%b7-%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%85-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1/">۷ گزینه کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت ایرانی ها</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/4-%d9%85%d8%b2%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-omnichannel-%da%a9%d9%87-%d9%86%d9%85%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%b3%d8%aa/">4 مزیت بازاریابی Omnichannel که نمی خواهید از دست بدهید</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ac%d9%88%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86%da%98-%d8%a7%d9%81%d8%b4%d8%a7%da%af%d8%b1-%d9%88%db%8c%da%a9%db%8c-%d9%84%db%8c%da%a9%d8%b3-%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/">جولیان آسانژ افشاگر ویکی لیکس از زندان آزاد شد</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d9%87%d8%b1%d9%87-%d9%88%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%ba%d8%b0%d8%a7%db%8c/">افزایش بهره وری کارمندان با سفارش غذای شرکتی</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%a2%d9%86%d9%87%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%8c-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%87%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2%d9%87-%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%86/">آنها چیست، چگونه آنها را اندازه گیری کنیم، و انواع KPI</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d9%86%d8%aa%d9%81%d9%84%db%8c%da%a9%d8%b3-%db%8c%da%a9-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84%d8%a7-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81/">نتفلیکس یک اشتراک کاملا رایگان را معرفی می کند</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d9%82%d8%b7%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%85%db%8c%d9%85%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85/">خبر ” نقطه تصمیم‌گیری دلار کجاست؟/ احتمال تشکیل الگوی سر و شانه تتر در بازار ترس ایجاد کرده “</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af-%d9%82%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%db%b1%db%b4%db%b0%db%b5%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c/">خبر ” فولاد قروه سال ۱۴۰۵به بهره برداری می رسد/ ۶ هزار نفر استخدام می شوند “</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%db%8c%da%a9-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%87%db%8c%d9%85-7-%d8%b9/">آنچه در صفحه اصلی یک وب سایت قرار دهیم: 7 عنصر</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%8c-%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c%d8%a7%d8%aa%d8%8c-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9%d8%8c-%d9%81%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%88-%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%82/">چیستی، خصوصیات، انواع، فواید و مصادیق</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/what-it-is-and-how-to-use-it/">What It Is and How to Use It</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ba%d9%88%d9%84-%d8%a2%d8%a8%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%8c-%d8%aa%d8%b9%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%8c-%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c-%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d8%a7%d9%87%d9%85%db%8c%d8%aa/">غول آبی – چیست، تعریف، ویژگی ها و اهمیت</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%a8%d9%8e%d9%86%da%a9-%d8%a2%d9%88-%d8%a7%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7-%d8%b7%d9%84%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%db%b3%db%b0%db%b0%db%b0-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%87/">خبر ” بَنک آو امریکا: طلا به ۳۰۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید “</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/6-%d9%87%da%a9-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b4%d8%aa/">6 هک تبلیغات گوگل برای بهینه سازی بازگشت سرمایه</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d9%85-%d8%b0%d9%88%d8%a8-%d8%a2%d9%87%d9%86/">خبر ” استقلال به دنبال جذب مهاجم ذوب آهن است؟ “</a> </li> <li> <a href="https://easywebseo.ir/%d8%ad%d8%b0%d9%81-dmca-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%db%8c%da%a9%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85/">حذف DMCA چیست؟ + چگونه یکی را اداره کنیم</a> </li> </ul> </section><section id="text-4" class="widget widget_text"> <div class="textwidget"><p><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/medical-website-seo/">سئو سایت پزشکی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/selling-art-products/">فروش محصولات هنری در سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-should-we-do-after-building-an-online-store/">بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی چه کارهایی انجام دهیم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/do-not-have-a-website/">اگر سایت اینترنتی نداشته باشید، چه چیزهایی را از دست می‌دهید؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/the-importance-of-seo-for-the-site/">انجام سئو برای سایت چقدر مهم است؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/internet-business-advantages-and-disadvantages/">مزایا و معایب کسب و کار اینترنتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/key-and-important-tips-for-internal-seo/">سئو داخلی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-of-site-products/">سئو محصولات سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-of-newly-established-sites/">سئو سایت های تازه تاسیس</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/history-of-website-design/">تاریخچه طراحی وب سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-is-the-google-ranking-process/">فرآیند رتبه بندی گوگل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-the-reason-for-removing-the-site-from-google/">دلیل حذف شدن سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/training-to-get-rank-without-content/">گرفتن رتبه بدون محتوا</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/quick-index-of-backlinks-and-reports/">ایندکس بک لینک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-downgrade/">افت رتبه سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/google-rank-one/">رتبه یک گوگل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/big-mistakes-in-site-optimization/">اشتباهات سئو</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/negative-seo/">سئو منفی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/principles-of-website-design/">اصول طراحی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/characteristics-of-a-good-site/">ویژگی یک سایت خوب چیست؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-to-get-backlinks/">چگونه بک لینک دریافت کنیم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-to-do-seo/">چگونه سئو انجام دهیم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-seo/">سئو چیست</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/anchor-text/">انکر تکست چیست</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-domain-strength-or-domain-authority/">دامین آتوریتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/guaranteed-seo-site/">سئو تضمینی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/gray-hat-seo/">سئو کلاه خاکستری</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/google-sandbox/">گوگل سندباکس</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/google-penalty/">پنالتی گوگل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-of-the-main-page-of-the-site/">سئو صفحه اصلی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/link-farm/">مزرعه لینک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/shop-site-seo/">سئو سایت فروشگاهی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-legal-website-design/">طراحی سایت حقوقی چیست؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/being-on-the-first-page-of-google/">صفحه اول گوگل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-to-improve-site-ranking/">بهبود رتبه سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/black-hat-seo/">سئو کلاه سیاه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-seo-cost/">هزینه سئو سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/white-hat-seo/">سئو کلاه سفید</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-are-external-seo-techniques/">سئو خارجی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/cannibalize/">کنیبالیزیشن</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-internal-linking/">لینک سازی داخلی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/pbn-backlink-training/">ساخت بک لینک PBN</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-seomark-or-seo-brand/">سئو برندینگ</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/getting-ranked-with-backlinks/">گرفتن رتبه بدون بک لینک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-do-i-learn-seo/">چگونه سئو یاد بگیرم؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-a-website/">نحوه راه اندازی یک وب سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-seo-review/">تحلیل و بررسی سئو سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/introducing-the-types-of-backlinks/">انواع بک لینک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/keyord-staffing/">کیورد استافینگ</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/good-backlinks-and-bad-backlinks/">بک لینک خوب و بد</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/very-important-points-in-external-linking/">لینک سازی خارجی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/factors-affecting-site-speed/">عوامل موثر در بالا بردن سرعت سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/important-points-of-using-pbn-backlinks/">استفاده از بک لینک pbn</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/kindergarten-website/">طراحی سایت مهد کودک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-work/">سئو کار حرفه ای</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-seo-strategy/">استراتژی سئو سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/drawing-a-website-design-strategy-in-seven-steps/">استراتژی طراحی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/google-dance/">الگوریتم رقص گوگل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-pillar-cluster/">پیلار کلاستر</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-a-pbn-backlink/">بک لینک PBN</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-a-backlink/">بک لینک چیست</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/designing-and-building-an-online-store/">فروشگاه اینترنتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/who-is-the-website-designer-and-what-is-his-specialty/">طراح سایت چه تخصصی باید داشته باشد؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/layered-backlinks/">بک لینک هرمی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-website-design/">طراحی سایت چیست</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/site-speed-solution/">آموزش افزایش سرعت صفحات سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/the-importance-of-website-design-for-a-business/">اهمیت طراحی سایت برای یک کسب و کار</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/responsive-site-design/">طراحی سایت ریسپانسیو</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/error-in-website-design/">اشتباهات طراحی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/janbalaghi-website-design-company/">بهترین شرکت طراحی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/landing-page/">طراحی لندینگ پیج</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-price/">تفاوت قیمت طراحی سایت</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-and-seo/">ارتباط میان طراحی سایت و سئو</a></strong></p> </div> </section><section id="text-5" class="widget widget_text"> <div class="textwidget"><p><strong><a href="https://amuozeshi.ir/">amuozeshi</a> | </strong><strong><a href="https://backlinksmag.ir/">backlinksmag</a> | </strong><strong><a href="https://doniayeseo.ir/">doniayeseo</a> | </strong><strong><a href="https://easywebseo.ir/">easywebseo</a> | </strong><strong><a href="https://karshenaseseo.ir/">karshenaseseo</a> | </strong><strong><a href="https://magpluse.ir/">magpluse</a> | </strong><strong><a href="https://professionalweb.ir/">professionalweb</a> | </strong><strong><a href="https://saharpres.ir/">saharpres</a> | </strong><strong><a href="https://sakhtebusiness.ir/">sakhtebusiness</a> | </strong><strong><a href="https://seolanding.ir/">seolanding</a> | </strong><strong><a href="https://seositetak.ir/">seositetak</a></strong><br /> <strong><a href="https://speedsite.ir/">speedsite</a> | </strong><strong><a href="https://tecandseo.ir/">tecandseo</a> | </strong><strong><a href="https://waysuccess.ir/">waysuccess</a> | </strong><strong><a href="https://webmagazin.ir/">webmagazin</a> | </strong><strong><a href="https://websitepluse.ir/">websitepluse</a> | </strong><strong><a href="https://websiteseoservices.ir/">websiteseoservices</a> | </strong><strong><a href="https://redrak.ir/">redrak</a> | </strong><strong><a href="https://zryan.ir/">zryan</a> | </strong><strong><a href="https://newdigitalweb.ir/">newdigitalweb</a> | </strong><strong><a href="https://rahnemaysafar.ir/">rahnemaysafar</a></strong></p> <p><strong><a href="https://darmangal.com/%da%af%d8%a7%d9%84/">گال</a> | <a href="https://darmangal.com/%da%af%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d8%b2-%da%86%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af-%d9%85%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%9f/">گال از چی به وجود میاد؟</a> | <a href="https://darmangal.com/">درمان گال</a> | <a href="https://darmangal.com/%d8%a2%d9%85%d9%be%d9%88%d9%84-%da%af%d8%a7%d9%84/">آمپول گال</a> | <a href="https://darmangal.com/signs-of-healing-scabies/">نشانه های خوب شدن گال</a> | <a href="https://darmangal.com/%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%da%af%d8%a7%d9%84/">عکس بیماری گال</a> | <a href="https://koorook.com/">درمان قطعی گال</a></strong></p> <p><a href="https://www.tourkarbala724.ir/"><strong>تور کربلا</strong></a> | <a href="https://www.rahmangasht.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/"><strong>تور کربلا</strong></a> | <a href="https://www.rahmangasht.com/%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af-%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c/"><strong>تور هوایی مشهد</strong></a></p> </div> </section><section id="text-7" class="widget widget_text"> <div class="textwidget"><p><strong><a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-kerman/">طراحی سایت در کرمان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-kurdistan/">طراحی سایت در سنندج</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-qom/">طراحی سایت در قم</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-shiraz/">طراحی سایت در شیراز</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-ahvaz/">طراحی سایت در اهواز</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-mashhad/">طراحی سایت در مشهد</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-qazvin/">طراحی سایت در قزوین</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-karaj/">طراحی سایت در کرج</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-ardabil/">طراحی سایت در اردبیل</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-isfahan/">طراحی سایت در اصفهان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-urmia/">طراحی سایت در ارومیه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-tabriz/">طراحی سایت در تبریز</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-tehran/">طراحی سایت در تهران</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-and-seo-in-mahabad/">طراحی سایت در مهاباد</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-turkey/">طراحی سایت در ترکیه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-canada/">طراحی سایت در کانادا</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-bukan/">طراحی سایت در بوکان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-dubai/">طراحی سایت در دبی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-in-germany/">طراحی سایت در آلمان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/immigration-website-design/">طراحی سایت مهاجرتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/curtain-sale-website-design/">طراحی سایت پرده فروشی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/holding-site-design/">طراحی سایت هلدینگ</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/disavow/">حذف بک لینک اسپم</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/jewelry-website-design/">طراحی سایت طلا فروشی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/beauty-salon-website-design/">طراحی سایت سالن زیبایی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/food-site-design/">طراحی سایت مواد غذایی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/pharmacy-website-seo/">سئو سایت داروخانه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-of-wordpress/">سئو سایت وردپرس</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/school-website-seo/">سئو سایت آموزشگاهی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/dental-site-seo/">سئو سایت دندانپزشکی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/multilingual-seo/">سئو سایت های دو زبانه</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/food-site-seo/">سئو سایت مواد غذایی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/industrial-site-seo/">سئو سایت صنعتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/legal-website-seo/">سئو سایت حقوقی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/website-design-with-elementor/">طراحی سایت با المنتور</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/restaurant-and-fast-food-website-seo/">سئو سایت رستوران و فست فود</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/jewelry-site-seo/">سئو سایت طلا و جواهر</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-decoration-site/">سئو سایت دکوراسیون داخلی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/furniture-site-seo/">سئو سایت مبلمان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/construction-site-seo/">سئو سایت ساختمانی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/real-estate-site-seo/">سئو سایت املاک</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/immigration-site-seo/">سئو سایت مهاجرتی</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/seo-news-site/">سئو سایت خبری</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/why-is-website-design-with-wordpress-better/">چرا طراحی سایت با وردپرس بهتر است؟</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/how-do-we-know-that-our-site-is-professionally-designed/">طراحی سایت حرفه ای</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/technical-seo-or-technical-seo/">سئو تکنیکال</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-the-prerequisite-for-learning-seo/">پیش نیاز یادگیری سئو</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/cheap-website-design/">طراحی سایت ارزان</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/what-is-the-impact-of-site-speed-on-seo/">تاثیر سرعت سایت بر سئو</a> | <a href="https://www.janbalaghi.com/learning-website-design/">یادگیری طراحی سایت</a> |<a href="https://www.janbalaghi.com/content-seo/">سئو محتوا</a> </strong></p> </div> </section><section id="text-8" class="widget widget_text"> <div class="textwidget"><p><strong><a href="https://elihousedent.com/services/dental-implant/">ایمپلنت دندان</a> | <a href="https://elihousedent.com/services/dental-laminate/">لمینت دندان</a> | <a href="https://elihousedent.com/services/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/">کامپوزیت دندان</a> | <a href="https://elihousedent.com/%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b5%d9%86%d9%88%d8%b9%db%8c/">دندان مصنوعی</a> | <a href="https://elihousedent.com/services/dental-cosmetic-consultation/">مشاوره زیبایی دندان</a> | <a href="https://elihousedent.com/">دندانپزشکی</a></strong></p> </div> </section></aside><!-- #secondary --> </div><!--#.row--> </div><!--.container--> <footer id="footer-widgets"> <div class="container"> <div class="row"> </div> </div> </footer> <footer id="colophon" class="site-footer"> <div class="site-info"> © ایزی وب سئو 2024 </div><!-- .site-info --> </footer><!-- #colophon --> </div><!-- #page --> <div id="sidr"> <button class="go-to-bottom"><i class="fa fa-down"></i></button> <button id="close-menu" class="toggle-menu-link"><i class="fa fa-times"></i></button> <form role="search" method="get" class="search-form" action="https://easywebseo.ir/"> <label> <span class="screen-reader-text">جستجو برای:</span> <input type="search" class="search-field" placeholder="جستجو …" value="" name="s" /> </label> <input type="submit" class="search-submit" value="جستجو" /> </form> <div class="sidr-menu-wrapper"> <div id="mobile-menu-sidr" class="menu"><ul> <li class="page_item page-item-2"><a href="https://easywebseo.ir/">بهترین سایت برای یادگیری و خدمات آسان سئو</a></li> </ul></div> </div> <button class="go-to-top"><i class="fa fa-up"></i></button> </div><link rel='stylesheet' id='yarppRelatedCss-css' href='https://easywebseo.ir/wp-content/plugins/yet-another-related-posts-plugin/style/related.css?ver=5.30.10' media='all' /> <script src="https://easywebseo.ir/wp-content/themes/ph-news-express/js/navigation.js?ver=1.0.2.2" id="phnewsexpress-navigation-js"></script> <script src="https://easywebseo.ir/wp-content/themes/ph-news-express/lib/acmeticker/js/acmeticker.min.js?ver=6.5.2" id="acme-ticker-js"></script> <script src="https://easywebseo.ir/wp-content/themes/ph-news-express/lib/owl-carousel/dist/owl.carousel.js?ver=2.3.4" id="owl-carousel-js"></script> <script src="https://easywebseo.ir/wp-content/themes/ph-news-express/lib/sidr/jquery.sidr.min.js?ver=2.2.1" id="sidr-js"></script> <script src="https://easywebseo.ir/wp-content/themes/ph-news-express/js/theme.js?ver=1.0.2.2" id="phnewsexpress-theme-js-js"></script> <script src="https://easywebseo.ir/wp-includes/js/comment-reply.min.js?ver=6.5.2" id="comment-reply-js" async data-wp-strategy="async"></script> </body> </html>