خبر ” ثبت یک رکورد جدید در دیفای و سلطه اتریوم “


به گزارش اکوایران، مجموع “ارزش کل قفل‌شده” (TVL) در اپلیکشین‌های امور مالی غیرمتمرکز (دیفای)، در ماه می به سطح ۱۹۲ میلیارد دلار رسید که بالاترین میزان از فوریه ۲۰۲۲ محسوب می‌شود.

به نوشته کوین تلگراف، ارزش کل قفل‌شده به عنوان یک معیار برای ارزیابی پروژه‌های دیفای مورد استفاده قرار می‌گیرد. به زبان ساده، این عبارت به میزان دارایی‌هایی اشاره دارد که در یک زمان خاص در حال قفل شدن در یک پروتکل خاص هستند.

با وجود رشد ارزش کل قفل‌شده، تعداد والت‌های فعال منحصربه‌فرد (UAW) که از دیفای استفاده می‌کنند، با کاهش ۲۱ درصدی همراه شده است. ارزش دلاری ارزهای دیجیتالی که در اپلیکیشن‌های دیفای قفل شده‌اند، در ماه گذشته میلادی با رشد ۱۷ درصدی همراه شد که علت اصلی آن رشد فزاینده قیمت اتریوم به همراه دیگر رمزارزها بوده است.

در میان تمام شبکه‌ها، اتریوم بر ارزش کل قفل‌شده بازار دیفای سلطه داشته و ارزش کل آن در بازار دیفای به ۱۳۰ میلیارد دلار یا ۶۸ درصد کل این بازار رسیده است. پس از اتریوم، رمزارز سولانا با ۱۰/۹ میلیارد دلار یا ۵/۷ درصد کل بازار دیفای، در رتبه بعدی قرار می‌گیرد. ارزش کل قفل‌شده دیفای سولانا در ماه گذشته میلادی با رشد ۱۴ درصدی همراه شد.

تازه‌ترین قیمت بیت‌کوین و اتریوم

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‌کوین در روز شنبه (۱۹ خرداد) از ۶۹ هزار و ۲۲۲ دلار تا ۶۹ هزار و ۵۷۲ دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت ۲۳:۲۰ به وقت ایران، ۶۹ هزار و ۴۸۰ دلار معامله شده است. تغییر قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود ۱۶۰ دلار افزایش یافته است.

ارزش معاملات بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶/۳۹ میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته قبل، حدود ۲ درصد افزایش یافته است.

همچنین قیمت اتریوم در همین روز از ۳ هزار و ۶۷۰ دلار تا ۳ هزار و ۷۰۹ دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت ۲۳:۲۰ به وقت ایران، ۳ هزار و ۶۹۲ دلار معامله شده است. تغییر قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن ۵ دلار بیشتر شده است.

ارزش معاملات دومین ارز دیجیتال جهان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱/۰۱ میلیارد دلار بوده و ارزش آن نسبت به یک هفته قبل، حدود ۳ درصد کاهش یافته است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.

(کل: ۰ میانگین: ۰)

لینک کوتاه :

© ایزی وب سئو 2024