خبر ” هشدار هواشناسی به زنجانی‌ها “


به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا رحمن‌نیا اظهار کرد: هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان صاف تا کمی ابری است که این شرایط از بعدازظهر امروز با افزایش پوشش ابرها و وزش باد همراه خواهد شد.
وی تصریح کرد: امروز در برخی مناطق شاهد بارش‌های رگباری پراکنده و محلی و وقوع رعد و برق خواهیم بود و از ظهر فردا با تقویت این سامانه بارش‌های رگباری و رعد و برق در بیشتر مناطق استان آغاز خواهد شد. این بارش‌ها به تناوب ادامه خواهد داشت و روز پنجشنبه هفته جاری از شدت آن کاسته خواهد شد.
این مسئول با بیان اینکه عمده بارش‌های این سامانه برای روز چهارشنبه پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه حجم بارندگی‌ها در این روز بالا خواهد بود و اغلب مناطق استان را دربر خواهد گرفت، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان به هم‌استانی‌ها توصیه کرد:‌ با توجه به تعطیلی روزهای پیش‌رو و شرایط جوی اعلام شده از توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و به دلیل وقوع رعد و برق از حضور در فضاهای باز و ارتفاعات خودداری کنند.
رحمن‌نیا تاکید کرد:‌ با توجه به احتمال وقوع دمای زیرصفر، کشاورزان استان نیز تمهیدات لازم را برای محافظت محصولات باغی از سرمازدگی اتخاذ کنند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.

(کل: ۰ میانگین: ۰)

لینک کوتاه :

© ایزی وب سئو 2024