ردیابی سنگ بنای در Premium • Yoast


هر دو هفته یک نسخه جدید از Yoast SEO را برای شما ارائه می کنیم. امروز فرقی نمی کند! در Yoast SEO 20.7، ما مجموعه ای از اصلاحات و پیشرفت ها را برای شما آورده ایم. در نسخه Yoast SEO Premium این هفته، ما یک ویژگی جدید اضافه کرده‌ایم تا به شما کمک کند مقالات محتوای سنگ بنای بسیار مهم خود را در نمای کلی پست وردپرس کشف کنید.

Yoast SEO Premium: محتوای سنگ بنای خود را به سرعت پیدا کنید

همانطور که می دانید محتوای سنگ بنای مهم ترین محتوا در وب سایت شما است. آنها معمولاً صفحات طولانی و آموزنده ای هستند که یک موضوع را از همه جهات پوشش می دهند. محتوای Cornerstone به ایجاد اعتبار و تخصص وب سایت شما در زمینه کاری شما کمک می کند و معمولاً در طول زمان ترافیک زیادی را جذب می کند.

با این حال، ایجاد و مدیریت محتوای سنگ بنای با کیفیت بالا می تواند دلهره آور باشد، و اینجاست که Yoast SEO وارد می شود. Yoast SEO به شما کمک می کند محتوای سنگ بنای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و اطمینان حاصل کنید که در نتایج جستجو رتبه خوبی دارد و ترافیک مناسب را جذب می کند. با استفاده از راهنمایی‌ها و بهترین شیوه‌های Yoast SEO، می‌توانید محتوای قانع‌کننده‌ای ایجاد کنید که باعث افزایش ترافیک و ایجاد اعتبار و شهرت می‌شود.

در Yoast SEO Premium 20.7، یافتن سنگ بنای شما را در نمای کلی پست وردپرس آسانتر کرده ایم. یک ستون اضافی که با نماد هرم مشخص می شود، پست هایی را که به عنوان سنگ بنای SEO در Yoast SEO علامت گذاری کرده اید، برجسته می کند. البته با کلیک بر روی نماد هرم می توانید لیست را فیلتر کنید.

در اسکرین شات، شما همچنین متوجه اعداد و نمادهایی با فلش هایی خواهید شد که به داخل و خارج از یک سند اشاره می کنند. این شمارنده پیوند تعداد پیوندهای داخلی به یک پست و تعداد پیوندهای داخلی از پست به مقالات دیگر سایت شما را ردیابی می کند.

ردیابی تعداد پیوندهای داخلی که به محتوای سنگ بنای شما می‌روند و از آن خارج می‌شوند، به‌علاوه یک ستون جدید برای تشخیص آسان آنها

ادغام Zapier امروز به پایان می رسد

در Yoast SEO 20.6، ما در مورد پایان آینده ادغام Zapier به شما هشدار دادیم. با انتشار امروز Yoast SEO 20.7، ما به طور رسمی به پشتیبانی از یکپارچه سازی Zapier خود پایان می دهیم. اگر به ادغام تکیه کنید، این روی شما تأثیر می گذارد، زیرا Zaps موجود با استفاده از ادغام Yoast SEO در صورت به روز رسانی به نسخه 20.7 یا بالاتر برای شما کار نخواهد کرد.

برای ادامه استفاده از Yoast SEO و Zapier، می توانید به Webhooks by Zapier منتقل شوید. اسناد API Yoast SEO به شما در فرآیند پیکربندی کمک می کند. همچنین در سایت Zapier می توانید بررسی کنید که کدام Zaps از Yoast SEO استفاده می کند.

سئو را با Yoast SEO Academy یاد بگیرید

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و ترافیک بیشتری را به سمت آن هدایت کنید، آکادمی SEO Yoast یک منبع عالی است. و بهترین بخش این است که هنگام ثبت نام در Yoast SEO Premium به همه دوره ها دسترسی رایگان خواهید داشت!

با Yoast SEO Academy، می توانید به یک کتابخانه جامع از دوره ها و مواد آموزشی SEO دسترسی داشته باشید. این منابع تحقیقات کلمات کلیدی، ساختار سایت، تولید محتوا و موارد دیگر را پوشش می دهند. شما تئوری و کاربرد عملی استراتژی های سئو ضروری برای رتبه بندی بالاتر موتورهای جستجو را یاد خواهید گرفت.

در Yoast SEO 20.7، دسترسی و کشف همه این مطالب آموزشی عالی را آسان‌تر کرده‌ایم. شما می توانید تمام دوره های سئوی خود را در بخش جدید آکادمی در یک نقطه پیدا کنید. و با دسترسی موجود در Yoast SEO Premium، دلیلی وجود ندارد که از این منبع ارزشمند استفاده نکنید!

Yoast SEO 20.7 اکنون منتشر شده است

Yoast SEO 20.7 از هم اکنون برای دانلود در دسترس است، پس آن را دریافت کنید! در این نسخه، می توانید چندین اصلاح و بهبود پیدا کنید. در Yoast SEO Premium، یک ستون جدید به نمای کلی پست در وردپرس اضافه کرده‌ایم تا به شما کمک کند محتوای اصلی خود را به راحتی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید