رقابت توییتر اکنون در دسترس است


موسری شروع به رقابت با ماسک از طریق Threads (رشته های انگلیسی) می کند و ما را به این فکر می کند: اگر توییتر برنامه نفرت است، آیا این برنامه عشق است؟ چیزی که ما شک نداریم این است که یک پلت فرم عالی برای استراتژی رسانه های اجتماعی شما خواهد بود.

خوب، روز با همه چیزهایی که روانشناس توصیه نکرد به پایان رسید: یک شبکه اجتماعی جدید برای دانلود در تلفن من. همین چند ساعت پیش، آدام موسری، مدیر اینستاگرام، شمارش معکوس را برای فرود بر روی اپلیکیشن جدیدی راه اندازی کرد که به گفته مارک زاکربرگ قول می دهد یک کانال ارتباطی دوستانه باشد.

و در حالی که این رشته چشم توله سگ لابرادور در بیانیه خود به توییتر اشاره نمی کند، برنامه جدید متا بسیار شبیه به پلتفرمی است که جک دورسی در سال 2006 تأسیس کرد و در اکتبر سال 2022 توسط ایلان ماسک به قیمت 44000 میلیون دلار خریداری شد.

زاکربرگ انتظار دارد که این به گفتگوی بیش از یک میلیارد نفر تبدیل شود. کسانی که از روز اول به آن ملحق می شوند شاهد خواهند بود که کف این پلت فرم چقدر می تواند بالا بیاید یا نه.

موضوعات، رقابت توییتر

برنامه جدید متا در زمانی ارائه می‌شود که ماسک با محدود کردن بسیاری از ویژگی‌های برنامه به مدل اشتراکی و محدود کردن تعداد توییت‌هایی که افراد می‌توانند در یک روز بخوانند، کاربران توییتر را عصبانی کرده است.

زاکربرگ در حالی رخ می دهد که توییتر بیشترین آشفتگی را از زمان تأسیس خود می گذراند و از شانس بزرگ خود برای یافتن زمینه استفاده می کند. چیزی از آن زاکربرگ جوان که شایعه وجود مکانی به نام فیس بوک در اینترنت را به گوش جنوب رساند. چند نفر از ما هنوز آن روزها را در سال 2007 به یاد داریم که هیچ چیز و هیچ کس آنجا نبود. امروزه برخی ما را «پذیرنده‌های اولیه» می‌نامند و برای برخی دیگر ما به سادگی آن «افراد مسن» هستیم که هر شبکه اجتماعی را که به آن نقل مکان می‌کنند، خراب می‌کنیم: از فیس‌بوک به اینستاگرام و از اینستاگرام تا تیک تاک. از توییتر به…؟

در حالی که تعداد کاربران فعال برنامه های متا (واتس اپ، فیس بوک و اینستاگرام) در سراسر جهان حدود 2000 تا 3000 میلیون نفر است. بر اساس گزارش دیجیتال 2023 توسط We are social، توییتر 556 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

طبق گزارش آژانس خلاق اسپانیایی، 92 درصد آرژانتینی ها از واتس اپ، 90 درصد از فیس بوک و 76 درصد از اینستاگرام استفاده می کنند. در حالی که 52 درصد از توییتر استفاده می کنند. درصدی از همه آنها که Threads موفق می شود از آنها استفاده کند چقدر است؟

برخی از کارشناسان فناوری قبلاً از Threads به عنوان پایان توییتر یاد کرده اند، اگرچه تنها چیزی که مسلم است این است که در آرژانتین تقریباً 34 میلیون کاربر متا وجود دارد که می توانند مستقیماً به این برنامه جدید دسترسی داشته باشند و کاربر خود را با داده های پروفایل خود ایجاد کنند. اینستاگرام با چند ضربه

چگونه اپلیکیشن Instagram Threads را دانلود کنیم؟

موضوعات را می توان از طریق فروشگاه های برنامه Google Play Store، در سیستم عامل اندروید، یا فروشگاه App، در iOS دانلود کرد.

کاربران اینستاگرام می‌توانند از حساب کاربری خود برای ورود به سیستم استفاده کنند، بنابراین نام کاربری و تأیید آن‌ها به برنامه جدید منتقل می‌شود و گزینه شخصی‌سازی اطلاعات آنها نیز وجود دارد. نام، بیوگرافی و حتی عکس نمایه را می توان وارد کرد.

به نوبه خود، طبق این اعلامیه، هر فرد زیر 16 سال (یا زیر 18 سال در برخی کشورها) به طور خودکار هنگام پیوستن به Threads یک نمایه خصوصی خواهد داشت و شما می توانید حس کنید که چگونه به دردسر جدیدی برای جامعه تبدیل خواهد شد. امنیت سایبری در کودکان و جوانان زیر سن.

آیا می خواهید همه افرادی را که در اینستاگرام دنبال می کنید دنبال کنید؟ کاربران Threads به محض تنظیم پروفایل خود می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند همان حساب هایی را که در اینستاگرام دنبال می کنند دنبال کنند یا زندگی جدیدی را شروع کنند.

کاربران برنامه جدید می توانند کنترل کنند که چه کسی به آنها اشاره می کند یا به آنها پاسخ می دهد. علاوه بر این، آنها قادر خواهند بود کلمات پنهانی را اضافه کنند که امکان فیلتر کردن پاسخ هایی را که شامل کلمات خاصی هستند را می دهد.

می‌توانید با کلیک بر روی منوی سه نقطه، آن‌فالو، مسدود، محدود یا گزارش یک نمایه را در Threads انجام دهید و هر حسابی که در اینستاگرام مسدود کرده‌اید به‌طور خودکار در Threads مسدود می‌شود.

موضوعات به صورت فدرال خلاصه می شوند

Threads قول می دهد که با fediverso (بله، هر چقدر که به نظر می رسد پیچ ​​خورده) کار کند، نوع جدیدی از شبکه های رسانه اجتماعی که به مردم اجازه می دهد تا در پلتفرم های مختلف مانند Mastodon، شبکه اجتماعی متن باز رو به رشد، دنبال و تعامل داشته باشند. استفاده از توییتر را متوقف کنید

زاکربرگ و ماسک همچنان ثابت می کنند که نیازی به حلقه ندارند و نبرد از امروز به سطح جدیدی ارتقا می یابد: پنجشنبه، 6 ژوئیه 2023.

توجه داشته باشید در زمان بسته شدن این مقاله: Threads توانست در 2 ساعت اول زندگی خود به 2 میلیون کاربر برسد.

آخرین پست های Marisa Fernández (همه را ببین)

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر شما در مورد این پست چیست؟


0
/
5


میانگین:
5


رتبه بندی ها:
5

ارزیابی شما:

دیدگاهتان را بنویسید