رنگ های جدید سری آیفون 16 فاش شد


مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، امروز اطلاعاتی در مورد رنگ های سری آیفون 16 فاش کرد که نشان می دهد در مدل های پرو شاهد تیتانیوم طبیعی و رز تیتانیوم خواهیم بود.

Quo در یک پست در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) اطلاعاتی در مورد رنگ های سری آیفون 16 فاش کرد او معتقد است که آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس در رنگ های مشکی، سفید یا نقره ای، خاکستری یا تیتانیوم طبیعی عرضه خواهند شد. و رنگ های صورتی تیتانیومی این در واقع به این معنی است که رنگ آبی تیتانیومی آیفون 15 پرو حذف شده و با صورتی تیتانیومی جایگزین شده است. این خبر قبلا توسط منبعی در چین اعلام شده بود که مدعی شده بود رنگ آبی تیتانیوم موجود از سری آیفون 16 پرو حذف شده و با رنگ جدید تیتانیوم رز جایگزین شده است.

از سوی دیگر، به نظر می رسد آیفون 16 و آیفون 16 پلاس در رنگ های مشکی، سبز، صورتی، آبی و سفید نیز عرضه خواهند شد. آیفون 15 و آیفون 15 پلاس در رنگ های مشکی، سبز، صورتی، آبی و زرد عرضه شدند که نشان می دهد رنگ سفید جایگزین زرد شده و بقیه رنگ ها ثابت مانده اند.

طبق گفته Quo، اپل ممکن است نام برخی از رنگ های فعلی را تغییر دهد. به عنوان مثال، این شرکت رنگ سفید آیفون 12 را به رنگ ستاره ای آیفون 13 تغییر داد. انتظار می رود سری آیفون 16 در پاییز رونمایی شود.