روز اینترنت: MD Marketing Digital فینالیست #Internet Awards 2023


مهم ترین روز برای همه ما که خود را وقف کار در این شبکه دیجیتال زیبا می کنیم فرا رسیده است: روز اینترنت فرا رسید دوستان و دوستان!

جشن جایزه امسال 17 می در شهر زیبای مادرید خواهد بود. اما این همه چیز نیست، در بسیاری از کشورها جشن گرفته می شود! این فرصت عالی برای همه ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیات در مورد استفاده از فناوری است. بنابراین شما می دانید، برای بزرگترین تبادل دانش سال آماده شوید!

بهترین بخش این خبر این است که آژانس ما MD Marketing Digital به عنوان فینالیست در #Internet Awards 2023 نامزد شده است. بله، بله، همانطور که آن را خواندید! ما در دسته سازندگان محتوا و برند شخصی نامزد شده ایم.

آیا می خواهید به ما کمک کنید؟ شما می توانید رای خود را بگذارید تا ما برنده شویم این لینک. گراسیاس!

از ابتدای MD، ما بهترین های خود را از خلاقیت خود گرفته تا میل به نوآوری با فناوری های جدید انجام داده ایم. از همین رو، این ما را مملو از غرور می کند که بدانیم کار ما در بازاریابی دیجیتال در سطح بین المللی ارزشمند است. این به ما انرژی بیشتری می دهد تا به تولید محتوای با کیفیت برای همه شما ادامه دهیم!

این قدردانی معتبر، گواه تلاش و فداکاری است که تیم متخصصان بازاریابی دیجیتال ما در وبلاگ ما انجام داده اند. اشتیاق و دانش آنها کلید اطلاع رسانی، آموزش و رشد شرکت ما بوده است. به هر کدومشون یه تشویق مجازی پر از لایک میزنیم!

فراتر از نتایج، ما بسیار هیجان زده هستیم زیرا مراسم اهدای جوایز در راه است. و بله، کلودیو هیلبورن، مدیر عامل ما، در مراسم جوایز گالا در مادرید حضور خواهد داشت. بنابراین ما انگشتان خود را روی هم می گذاریم تا بتوانیم این جایزه را با همه شما تقسیم کنیم!

پس دوستان و دوستان، مشتاقانه منتظریم تا این موفقیت را با هم جشن بگیریم! بدون حمایت شما هیچ یک از اینها ممکن نخواهد بود. از صمیم قلب دیجیتال خود، از حضور شما، حمایت از ما و به اشتراک گذاشتن این ماجراجویی با ما سپاسگزاریم.

آغوش مجازی!

آخرین پست های گونزالو کاسترو (همه را ببین)

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر شما در مورد این پست چیست؟


0
/
5


میانگین:
5


رتبه بندی ها:
7

ارزیابی شما:

دیدگاهتان را بنویسید