شارژ اکانت پی پال از 0 تا 100

شارژ اکانت پی پال با بهترین قیمت در ایران پی پال

حتما نام حساب پی پال را شنیده اید. پس از شنیدن نام این نوع حساب ها این سوال پیش می آید که پی پال | پی پال و حساب پی پال چیست؟

به زبان ساده، به آن انتقال ایمیل پی پال امن می گویند. ناگفته نماند که این تعریف ساده توضیحی کاملاً صحیح در مورد حساب پی پال نیست. همانقدر که یک تعریف می تواند درست باشد، توضیح هم می تواند اشتباه باشد.

اما همین تعریف ساده، پی پال را به یکی از مراکز مالی دنیا تبدیل کرده است. به گونه ای که این شرکت تنها در عرض چند سال به یکی از بزرگترین شرکت های بین المللی تبدیل می شود.

تعریف تخصصی تر پی پال این است که پی پال امکان پرداخت آنلاین و انتقال پول را فراهم می کند.

سایت های ایرانی زیادی مثل iranicard, arzipay, pardakhteasan, pay98 هستند که شما می توانید با مراجعه به آن ها اقدام به شارژ حساب پی پال تان کنید.

و در بین همه این سایت ها ما pardakhteasan را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای شارژ حساب پی پال کافیست به سایت پرداخت آسان مراجعه کنید.

حساب پی پال را تکمیل کنید

این سرویس به کاربرانی که از آن استفاده می کنند این امکان را می دهد تا برای خود حساب مجازی یا الکترونیکی ایجاد کنند.

با استفاده از این شبکه های امن انتقال و پرداخت، خرید و فروش ارز به راحتی در اینترنت انجام می شود.

در این مقاله در مورد شارژ حساب پی پال بیشتر توضیح می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد صورتحساب حساب پی پال تا پایان با ما باشید.

تاریخچه پی پال:

پیتر تیل و مکس لوچین در سال 1998 پی پال را تأسیس کردند تا ایده ایجاد یک ارز بین المللی خارج از کنترل دولت را محقق کنند.

در ابتدای اجرا، ایده جدید بودن پی پال و عدم آشنایی افراد با این ایده باعث شد تا این ارز توسط افرادی که مجرم اقتصادی بودند و نیاز به پولشویی داشتند هک شود.

هک پی پال تا جایی ادامه یافت که در برخی از ایالت های آمریکا ممنوع شد. با وجود این شرایط، به تدریج و با گذشت زمان، پی پال برای تراکنش های روزانه توجه بسیاری از خریداران و کاربران را به خود جلب کرده است.

سادگی و امنیت پی پال باعث محبوبیت آن در بین بسیاری از فروشندگان شده است زیرا استفاده از حساب پی پال آسان تر از مستر کارت است.

امروزه، بخش بزرگی از تراکنش‌های مالی مصرف‌کننده به صورت آنلاین با استفاده از پی پال انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید به شخص دیگری که مایل‌ها از شما فاصله دارد، پول منتقل کنید، فقط باید آدرس ایمیلی را داشته باشید که شخص مورد نظر با آن حساب PayPal دارد. پول را می توان به سادگی با استفاده از آدرس ایمیل منتقل کرد.

از جمله نکات مثبتی که استفاده از پی پال پی پال دارد این است که ثبت نام و ایجاد حساب پی پال کاملا رایگان است.

از سوی دیگر، هزینه های دریافت شده توسط پی پال قابل قبول و معقول است. پی پال به لطف سرعت و سهولت خدمات خود هر روز موقعیت بهتری پیدا می کند.

در سال 2000، یکی از بزرگترین سایت های حراج آنلاین eBay بود، بسیاری از کاربران از لوگوی پی پال برای انتقال پول در این فضا استفاده می کردند، هدف از این کار استفاده از آن برای دریافت پول برای تشویق مشتریان خود به این امر بود.

این مشکل باعث شد تا استفاده از پی پال مورد توجه این شرکت قرار گیرد. به همین دلیل در سایت خود گزینه ای برای استفاده از آن قرار می دهند.

این امر محبوبیت پی پال را تسریع کرد. به گونه ای که تعداد کاربران آن در عرض یک ماه از یکصد میلیون نفر به یک میلیون نفر افزایش یافت.

توسعه پی پال تا سال 2002 ادامه داشت تا اینکه پی پال در سال 2002 وارد بازار سهام شد. در اولین روز عرضه سهام پی پال، ارزش آنها از 15 دلار به 20 دلار افزایش یافت.

نحوه ورود به پی پال:

حساب پی پال را شارژ کنید

پی پال به کاربرانی که قصد استفاده از آن را دارند این امکان را می دهد تا با استفاده از ساده ترین اطلاعات شخصی و تنها داشتن یک آدرس ایمیل، یک حساب پی پال ایجاد کنند.

پی پال از کاربران خود می خواهد که با استفاده از اطلاعات واقعی خود یک حساب کاربری ایجاد کنند، اما هیچ آزمایشی برای تأیید اطلاعات وارد شده انجام نمی دهد.

پس از وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس ایمیل، پی پال از کاربران می خواهد که کارت اعتباری یا حساب بانکی خود را پیوند دهند. آنها می توانند از آن برای تأیید حساب PayPal خود استفاده کنند.

پس از انجام این مراحل و تایید حساب پی پال، کاربران آن حساب می توانند مبالغ ارز موجود در حساب بانکی یا حساب اعتباری خود را به پی پال انتقال دهند. آنها همچنین می توانند موجودی حساب پی پال خود را به حساب پی پال دیگری انتقال دهند یا از طریق آن خرید انجام دهند.

هدف از ایجاد و استفاده از حساب پی پال این است که پولی که قبلا فقط در حساب بانکی یا کارت بانکی بوده است را بتوان در شبکه ای از حساب های پی پال قرار داد. در این شبکه امکان خرید با استفاده از حساب پی پال، انتقال پول به سایر کاربرانی که در پی پال هستند و دریافت پول از کاربران پی پال وجود دارد.

در پی پال، تراکنش ها به صورت کارت های بانکی و اعتباری نیستند، بلکه در شبکه ای به نام پی پال ادغام می شوند.

در نتیجه پی پال قابلیت نظارت بر تمامی تراکنش های انجام شده در این شبکه را دارد. با استفاده از این قابلیت می تواند صحت ارائه خدمات و رضایت قابلمه را زیر نظر داشته باشد

d داشتن درآمد روزانه زیاد. ناگفته نماند که آیتم ذکر شده تنها راه کسب پی پال نیست.
علاوه بر این، پی پال از محل جمع آوری کاربران خود نیز درآمد کسب می کند.

PayPal هنگام ثبت نام به کاربران خود یک توافق نامه ارائه می دهد. با تایید این توافق، کاربران اعلام می کنند که هر گونه سود دریافتی از این شبکه متعلق به پی پال است و می توانند آن را از شبکه حذف کنند.

به همین دلیل، شبکه پی پال همواره تلاش کرده است تا با بهبود خدمات خود، تعداد کاربرانی که از این شبکه استفاده می کنند افزایش دهد.

نحوه انجام تراکنش پی پال:

هنگامی که یک حساب پی پال دارید که به یک بانک یا کارت اعتباری مرتبط است، می توانید از آن برای خرید در تمام پورتال های آنلاین استفاده کنید. برای استفاده از پی پال برای خرید، ابتدا باید کالای مورد نظر را انتخاب کنید.

پس از انتخاب محصول و افزودن آن به سبد خرید، روی لوگوی نارنجی رنگ که عبارت خرید روی آن نوشته شده و لوگوی پی پال قابل مشاهده است کلیک کنید. سپس به صفحه خاصی در شبکه پی پال هدایت خواهید شد.

کارمزد پی پال

پی پال به کاربران خود اجازه می دهد تا از این طریق وارد شبکه پی پال شوند. سپس مبلغ و مشخصات مورد نیاز را به درستی پر کنید و در نهایت با استفاده از حساب پی پال خود خرید را انجام دهید.

پس از انجام هر تراکنش در شبکه پی پال، یک رسید به شما نشان داده می شود. این رسید را می توان در حساب کاربری شما نیز مشاهده کرد. علاوه بر همه اینها، یک کپی از رسید نیز به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

علاوه بر امکان خرید از طریق پی پال، می توانید با استفاده از حساب پی پال خود نیز پول انتقال دهید.

انتقال پول از طریق پی پال مشابه انتقال پول از طریق کارت بانکی است. برای این کار فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارید که شخص مورد نظر با این حساب پی پال ایجاد کرده است.

شارژ کردن حساب پی پال:

در این بخش، در مورد نحوه شارژ حساب پی پال خود بیشتر توضیح می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد شارژ حساب پی پال با ما همراه باشید.

انتقال سریع، راحت و مطمئن پول در شبکه پی پال باعث شده است که افراد زیادی از آن برای انجام تراکنش های خود استفاده کنند. افرادی که در شبکه پی پال فعال هستند باید حساب پی پال خود را برای انجام تراکنش بارگذاری کنند.

افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند به راحتی می توانند حساب پی پال خود را از طریق سایت پی پال شارژ کنند اما برای کاربرانی که در ایران زندگی می کنند به دلیل تحریم ها وضعیت کمی متفاوت است.

برخی افراد با استفاده از فیلترشکن وارد سایت می شوند. اما این روش شارژ حساب پی پال روش چندان درستی نیست.

زیرا هنگام ورود به حساب پی پال با استفاده از فیلتر شکن پی پال شناسایی می شود. در نتیجه، حساب شما را محدود می کند.

اما خوشبختانه سایت های زیادی هستند که در صورتحساب حساب پی پال فعال هستند و شما می توانید به راحتی از طریق آن ها حساب پی پال خود را صورتحساب کنید.

به عنوان کلام پایانی باید گفت که در این مقاله باید با نحوه شارژ حساب پی پال خود بیشتر آشنا شوید. آیا می دانستید که پی پال یک شبکه انتقال پول سریع و امن است؟

پی پال همواره در تلاش است تا خدمات ارائه شده به کاربران را بهبود بخشد که باعث می شود هر روز کاربران بیشتری به این شبکه بپیوندند.

برای ورود به پی پال و ایجاد حساب کاربری، تنها به یک آدرس ایمیل نیاز دارید. خرید و فروش در شبکه پی پال از طریق این آدرس ایمیل امکان پذیر است.

منبع: https://karshenaseseo.ir/شارژ-حساب-پی-پال-با-بهترین-نرخ-در-ایران/