طراحی جدید واتس اپ با تغییرات اساسی در رابط کاربری معرفی شد


واتس اپ از طراحی رابط کاربری جدید خود رونمایی کرد که تغییرات گسترده ای مانند رنگ های عمیق تر و حالت تاریک بهتر را به ارمغان می آورد.

انتشار آپدیت جدید این پیام رسان ها در چند مرحله انجام می شود که یکی از ویژگی های جدید آن حرکت نوار ناوبری به پایین صفحه است. همچنین شاهد استفاده از یک لایه رنگی جدید در این پیام رسان ها هستیم که پس از تحقیق روی مجموعه ای از 35 رنگ مختلف انتخاب شده است.

واتس اپ اعلام کرد که در طراحی جدید خود بر روی رنگ های عمیق تر تمرکز کرده است تا خستگی چشم کاربر را در شرایط کم نور کاهش دهد. به همین دلیل، حالت تاریک این برنامه کمی تیره تر شده است تا خواندن پیام ها راحت تر شود. از سوی دیگر، در پلتفرم iOS، چیدمان جدید تب اشتراک گذاری که جایگزین منوی تمام صفحه شد، ارسال تصاویر و فیلم ها را آسان کرد.

این طراحی جدید باعث می شود هنگام ارسال رسانه و اسناد، یک منوی قابل ارتقا ظاهر شود و به شما امکان می دهد گزینه ها را راحت تر مرور کنید. شایان ذکر است که آیکون های واتس اپ نیز دستخوش تغییراتی شده اند. به گونه ای که ظاهر گردتر و برجسته تری داشته باشند. همچنین شاهد تغییر تصویر پیش فرض پس زمینه در این پیام رسان ها هستیم.