طراحی وب با هوش مصنوعی و 5 کاربرد اصلی آن


اولین نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه کنید این است که برای طراحی وب سایت با هوش مصنوعی باید با ابزارهای آن آشنا باشید. سپس می توانید 3 مرحله زیر را طی کنید و تمام. سایت شما آماده است!

مرحله اول؛ یک طرح برای صفحه وب ایجاد کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک صفحه آرایی برای وب سایت خود ایجاد کنید. ابزار هوش مصنوعی متن به تصویر Midjourney می تواند در این زمینه به شما کمک کند. شما یک پیام متنی ارسال می کنید و یک عکس از ایده خود که توسط Midjourney طراحی شده است دریافت می کنید. بسیاری از افراد از این ابزار برای ایجاد تصاویری که در سایت ها می بینید استفاده می کنند. اما می توانید از آن برای ایجاد طرح بندی وب نیز استفاده کنید.

به یاد داشته باشید، هرچه بهتر قصد خود را در سفارش خود بیان کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که Midjourney برنامه مناسبی برای شما ارائه دهد. از آنجایی که می خواهید یک طرح برای سایت خود ایجاد کنید، بهتر است به صراحت کلمات کلیدی مانند UX و UI را در اسکریپت خود ذکر کنید. همچنین می توانید تصویری از طرح مورد نظر خود را به همراه متن ضمیمه کنید. در نهایت، Midjourney طرح نهایی را با تطبیق متن و تصویر شما ایجاد می کند.

مرحله دوم؛ نوشتن محتوا برای وب سایت

شایسته است این ضرب المثل پر تکرار اما بسیار ارزشمند “محتوا همیشه پادشاه است” را به شما یادآوری کنیم. وقتی محتوای خوب و موثری را در سایت خود منتشر می کنید، به راحتی می توانید توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنید. در این راستا می توانید از ابزار معروف و کاربردی ChatGPT استفاده کنید. حتماً نام ChatGPT را بارها شنیده اید، درست است؟

نکته ای که در مورد ChatGPT باید در نظر داشت این است که در این ابزار، مانند Midjourney، هر چه بهتر قصد خود را در فرمان خود بیان کنید، پاسخ مناسب تری دریافت خواهید کرد. شما باید جزئیات کافی را ارائه دهید تا ابزار دقیقاً آنچه را که می خواهید بفهمد. به عنوان مثال، می توانید ChatGPT را اینگونه بگویید. “محتوای صفحه فرود که کفش های کتانی را تبلیغ می کند.”

سطح سوم؛ طراحی خود را به یک وب سایت کاملا کاربردی تبدیل کنید

هنگامی که طراحی و محتوای صفحه خود را تهیه کردید، از آنها به عنوان مرجع برای ایجاد یک صفحه وب با استفاده از سازنده وب سایت بدون کد مانند Editor X استفاده کنید. استفاده کنید. شگفت انگیز است، اینطور نیست؟ هنگامی که ساختار صفحه خود را تعریف کردید، می توانید تصاویری مانند تصاویر کفش ایجاد شده توسط در نیمه راه سفر کپی و چسباندن محتوا سپس با متن ایجاد شده توسط مسدود می شود ChatGPT پر کن و تمام!

دیدگاهتان را بنویسید