ما یک جای خالی سئوی باز برای وبلاگ خود به زبان اسپانیایی داریم


محتوای راک یک فرصت شگفت انگیز برای کسانی که عاشق سئو هستند و به دنبال فرصتی برای کار در یک شرکت جهانی هستند: ما یک موقعیت از راه دور به عنوان تحلیلگر در بهترین تیم SEO در آمریکای لاتین برای مراقبت از وبلاگ ما به زبان اسپانیایی. (به زودی ما نیز در تمام آمریکا خواهیم بود، منتظر ما باشید!)

وبلاگ اسپانیایی از محتوای راک بزرگترین محتوا در زمینه بازاریابی محتوا در زبان است و یک معیار نه تنها در آمریکای لاتین، بلکه در اروپا است، جایی که انجمن بازاریابی اسپانیا به عنوان یکی از بهترین محتواها انتخاب شد.

علاوه بر این، یکی از قوی ترین ستون های استراتژیک است محتوای راک، رهبر جهانی در بازاریابی محتوا، با حضور قوی در مکزیک، ایالات متحده و برزیل. در سطح جهانی، ما 7 میلیون بازدید کننده را به وبلاگ های خود به زبان های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی جذب می کنیم.

محتوای راک نه تنها بهترین راه‌حل‌ها را برای افزایش مقیاس کسب‌وکارها از طریق محتوا می‌فروشد، بلکه از سال 2013، آنچه را که برای آن ایستاده‌ایم به کار می‌گیریم و نتایج خود را برای اثبات کارآمدی آنها نشان می‌دهیم.

و برای این تیم فوق العاده سئو جهانی درست است که ما به دنبال فردی با تمایل شدید برای یادگیری، آموزش و توسعه چیزهای جدید هستیم تا به آنها کمک کند. محتوای راک برای تولید اعداد حتی چشمگیرتر.

این شخص در یک تیم چندفرهنگی، چند زبانه و متنوع با افراد با ملیت ها و لهجه های مختلف کار خواهد کرد، جایی که بیشتر از تکنیک های سنتی سئو، در مورد نحوه قرار دادن کاربر در اولویت قرار دادن کاربر بحث می کنیم تا بتوانیم به حل مشکلات آنها کمک کنیم. Core Web Vitals گوگل چیزی فراتر از دریافت همه چراغ سبز در Yoast است، درست است؟

برای این موقعیت، ضروری است که فرد اسپانیایی بی عیب و نقص (بومی یا غیر بومی) و انگلیسی پیشرفته. ما یک شرکت جهانی با 400 راکر در 20 کشور هستیم و انگلیسی زبان پیش فرض ما برای ارتباطات داخلی است.

جای خالی از راه دور است. ملیت مهم نیست، اما این فرد باید در هر شهری در مکزیک یا برزیل زندگی کند. جایی که ما تشکیل شده ایم دانستن زبان پرتغالی ضروری نیست.

برای جای خالی تحلیلگر سئو اقدام کنید

درباره محتوای راک و وبلاگ ما به زبان اسپانیایی

شرکت ما در سال 2013 در برزیل متولد شد و در حال حاضر سئوی ما موفقیت آمیز بود، زیرا توانستیم برای کلمات کلیدی دشواری مانند سئو و بازاریابی دیجیتال موقعیت پیدا کنیم.

را وارد کنید محتوای راک در سال 2016 و در تمام این سال ها، من مسئول پیاده سازی و رشد وبلاگ به زبان اسپانیایی برای آمریکای لاتین و اسپانیا، اما عمدتا برای مکزیک بودم.

من کلمبیایی هستم و در این روند رشد در سئو، یاد گرفتم که اگرچه زبان مادری من اسپانیایی است، اما تجربه فرهنگی من در کلمبیا دقیقاً مشابه مکزیک نبود، بنابراین ما فقط موفق شدیم محتوای راک به زبان اسپانیایی زمانی شروع به کار کردم که به فرهنگ کشور مورد نظر فکر کردم و فهمیدم که تکنیک‌های SEO بدون توجه و تمایل به درک هدف جستجوی کاربر بر اساس منطقه کافی نیستند.

اینگونه بود که من عاشق سئو شدم: بین المللی فکر کردن و چندفرهنگی بودن.

پس از کمک به گسترش وبلاگ به زبان اسپانیایی، در سال 2021 هماهنگی تیم سئوی بین المللی و پایگاه فریلنسر چند زبانه را به عهده گرفتم تا از گسترش آن به سمت ایالات متحده حمایت کنم. محتوای راک در سال 2019 آغاز شد.

با ذهنیت بین المللی آموخته شده، و همراه با تیم من، وبلاگ خود را به زبان انگلیسی برای ایالات متحده تنها در یک سال 300٪ افزایش دادیم. ما به یادگیری و مقیاس نتایج در 3 کشور اصلی خود ادامه می دهیم: مکزیک، برزیل و ایالات متحده.

البته، من علاقه زیادی به وبلاگ به زبان اسپانیایی دارم، زیرا این وبلاگ زبان من و بخش مهمی از حرفه حرفه ای من است. به همین دلیل از کسانی که علاقه مند به یادگیری زیاد، آشنایی با فرهنگ های جدید و دوستدار تنوع هستند دعوت می کنم در روند انتخاب ما شرکت کنند. من خیلی خوشحال خواهم شد که با شما صحبت کنم.

روز من در محتوای راک از نظر تجربیات و یادگیری بسیار غنی بوده است. من دیدم که این شرکت از یک استارت آپ برزیلی به یک رهبر جهانی تبدیل شده است. ما می خواهیم بازاریابی بهتری انجام دهیم و در عین حال تأثیر مثبتی در جهان داشته باشیم. ما تازه شروع می کنیم. چطور به تیم ما بپیوندید؟

برای جای خالی تحلیلگر سئو اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *