نکات فنی سئو برای تسلط بر به روز رسانی های اصلی گوگل


به‌روزرسانی‌های غیرقابل پیش‌بینی اصلی گوگل می‌توانند ترافیک وب‌سایت شما را ویران کنند، و شما را مجبور می‌کند تا با چشم‌انداز جستجوی در حال تغییر همگام باشید. اما چه می‌شود اگر بتوانید حضور آنلاین خود را در آینده اثبات کنید و رتبه‌بندی جستجوی خود را افزایش دهید – حتی در هنگام فرارترین تغییرات الگوریتم؟

این کاغذ سفید عمیق، استراتژی‌های فنی ضروری SEO را که برای اثبات حضور آنلاین خود در آینده و افزایش رتبه‌بندی جستجوی خود – حتی در هنگام فرارترین تغییرات الگوریتم – به آن نیاز دارید، نشان می‌دهد.

برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید نکات فنی سئو برای تسلط بر به روز رسانی های هسته گوگل.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبعی برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید