واشنگتن پست دستورالعمل های سئو و عملکرد وب را به اشتراک می گذارد


واشنگتن پست سندی را منتشر کرده است که در آن بهترین شیوه های سئو داخلی و عملکرد وب را تشریح کرده است که هر کسی در سئوی اخبار مایل به خواندن آن است.

این سند، بهترین شیوه‌ها و دستورالعمل‌های عملکرد وب و سئو، آنچه را که پست «استراتژی‌ها و دستورالعمل‌های اثبات‌شده برای بهینه‌سازی عملکرد وب و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)» می‌نامد، تشریح می‌کند.

بهترین شیوه های سئو و عملکرد وب. سند پست تمام دستورالعمل‌های خود را به آنچه اساساً یک چک لیست است، شامل چهار سطل می‌کند: سئوی درون صفحه، بهینه‌سازی محتوا، سئو فنی و سئوی خارج از صفحه.

دستورالعمل های عملکرد وب بر بارگذاری، رندر و پاسخگویی تمرکز دارند. همچنین بسیاری از ابزارهایی را که برای نظارت بر عملکرد استفاده می کند – از جمله Lighthouse، WebPageTest، کنسول جستجوی گوگل و Google Analytics به اشتراک می گذارد.

هدف از دستورالعمل ها. پست می خواهد از آن مطمئن شود:

  • تجربه کاربری مثبتی را ارائه می دهد.
  • دید وب سایت را افزایش می دهد.
  • ترافیک ارگانیک را هدایت می کند.
  • موفقیت کلی سایت را بهبود می بخشد.

چیزی که آنها می گویند. این سند امروز به طور رسمی اعلام شد، اگرچه به نظر می‌رسد این سند در 31 مه منتشر شده است. The Post گفت که دستورالعمل‌ها و ابزارهای خود را به‌طور عمومی به اشتراک می‌گذارد تا به دیگران کمک کند تا اطمینان حاصل کنند که «روش‌های سایت خودشان بهینه هستند»:

  • ما نیاز به یک تیم مهندسی عملکرد وب و SEO را برای ایجاد راه حل های فنی که از کشف روزنامه نگاری ما پشتیبانی می کند، شناسایی کردیم، زیرا اکثر مصرف کنندگان اخبار امروز اخبار را به صورت دیجیتالی می خوانند. به گفته آرتورو سیلوا، مدیر مهندسی، بدون سئو و عملکرد وب مناسب، داستان های ما برای خوانندگان ما قابل دسترسی نیستند.

سند را بخوانید. بهترین روش ها و دستورالعمل های عملکرد وب و سئو

دیدگاهتان را بنویسید