ویژگی هوش مصنوعی Circle to Search به مرورگر گوگل کروم آمده است


گوگل از اضافه شدن قابلیت Circle to Search به گوگل کروم در رایانه شخصی خبر داده است. این ویژگی در حال حاضر برای برخی از گوشی های هوشمند پیکسل و گلکسی فعال شده است.

با اضافه شدن ویژگی Circle to Search به گوگل کروم، کاربران می توانند با کشیدن یک دایره به دور آن محتوا را جستجو کنند. این قابلیت دسترسی آسان به اطلاعات صفحات وب را نوید می دهد.

گزینه Circle to Search پیش از این در میان کاربران برخی از گوشی های هوشمند پیکسل و گلکسی محبوب بود و اکنون این ویژگی برای مرورگر گوگل کروم در رایانه نیز در دسترس خواهد بود.

این به روز رسانی همچنین یک رابط کاربری جدید به لنز گوگل اضافه می کند که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد متن و تصاویر در صفحات وب دریافت کنید. روشی که Google Lens در حال حاضر کار می کند با Google Chrome بسیار متفاوت است. در حال حاضر، کاربران لنز باید چندین بار برای گرفتن اسکرین شات کلیک کنند و رابط کاربری نیز چندان شهودی نیست.

با وجود تصاویر جدیدی که با آپدیت معرفی شده اند، این گزینه همچنان به کاربران اجازه نمی دهد که برای انتخاب محتوا روی دسکتاپ دایره یا شکل تصادفی بکشند، در عوض کاربر می تواند با حرکت دادن نشانگر ماوس، یک مستطیل دور محتوای مورد نظر بکشد.