چرا و چگونه از آن اجتناب کنیم؟


درایو گوگل این ابزار بسیار مهمی است که برای میلیون‌ها کاربر که خدمات بازاریابی دیجیتال را ارائه می‌کنند بسیار ضروری است… مهم است که بررسی کنید از به‌روزرسانی بعدی غافل نشوید یا دسترسی به اسناد مربوط به تاریخ را از دست ندهید.

گوگل درایو چیست و چگونه کار می کند؟

Google Drive یک پلتفرم همه کاره است که گزینه های ذخیره سازی مختلفی را ارائه می دهد. می توانید از 15 گیگابایت شروع کنید و تا 100 گیگابایت افزایش دهید، به منظور رفع نیازهای فردی کاربران.

این پلتفرم به شما امکان ذخیره، ایجاد، اصلاح، اشتراک گذاری و دسترسی آسان به انواع اسناد، فایل ها و پوشه ها را می دهد. با Google Drive سازماندهی فایل های خود و دسترسی به آنها از هر دستگاهی که اتصال اینترنت دارد بسیار آسان است.

یکی دیگر از واقعیت های بسیار جذاب در مورد این پلتفرم، وسعت سازگاری آن با انواع فایل ها و فرمت ها است. این از ساده ترین اسناد، مانند صفحات گسترده یا متون، تا ارائه ها، تصاویر و ویدئوها را شامل می شود. همه اینها بدون اشاره به امنیتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

ممکن است برای شما جالب باشد: فرم جدید برای گزارش یک صفحه وب به Google.

آپدیت جدید Google Drive 2023

این به‌روزرسانی جدید Google Drive تغییرات مهمی را در رابطه با بسیاری دیگر به ارمغان می‌آورد، زیرا روی بسیاری از کاربران و دستگاه‌ها تأثیر می‌گذارد. مهم است که بتوانید بررسی کنید که هیچ یک از دستگاه های شما تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار نگرفته باشد.

همچنین بررسی برخی از بخش هایی که می توانند برای جلوگیری از از دست رفتن داده ها به روز شوند، بسیار مهم است. یک مورد واضح بخش “آلبوم آرشیو” است، از Google Photos، که در ماه جولای کار خود را متوقف می کند.

دستگاه‌هایی که پشتیبانی از Google Drive را از دست می‌دهند

لازم به یادآوری است که در ابتدای سال 2023، گوگل قبلاً پایان سازگاری سرویس خود با ویندوز 7 را اعلام کرده بود. اکنون صفحه پشتیبانی گوگل به موارد زیر هشدار می دهد:

در آگوست 2023، ما در حال پایان دادن به پشتیبانی از دسکتاپ Drive در ویندوز 8/8.1، ویندوز سرور 2012 و تمام نسخه‌های 32 بیتی ویندوز هستیم. برای جلوگیری از وقفه در سرویس، کاربران ویندوز باید تا آگوست 2023 به ویندوز 10 (64 بیتی) یا بالاتر ارتقا دهند.”

بررسی تمیز، شامل تمام رایانه ها و تجهیزاتی است که از سیستم عامل ویندوز 8 و 8.1، ویندوز سرور 2012 و نسخه های 32 بیتی استفاده می کنند.

این به روز رسانی چه زمانی منتشر می شود؟

به روز رسانی جدید، طبق اطلاعات ارائه شده توسط خود گوگل، از اول آگوست 2023 اعمال خواهد شد. به طور خلاصه، Drive دیگر با سیستم‌عامل‌هایی که قبلاً توضیح داده شد سازگار نخواهد بود، بنابراین برای بسیاری از کاربران اجباری است که به دنبال جایگزینی برای ذخیره فایل‌هایی مانند اسناد، عکس‌ها و ویدیوها و غیره باشند.

آیا می‌توانید بدون به‌روزرسانی به استفاده از Google Drive ادامه دهید؟

اگر منابع کافی در رایانه یا دستگاهی که به طور منظم استفاده می کنید دارید، توصیه می شود ویندوز 10 را به نسخه 64 بیتی ارتقا دهید.، یا هر نسخه قبلی آن، قبل از تاریخ ذکر شده تا این تغییرات بر آنها تأثیر نگذارد.

با این حال، اگر کاربرانی هستند که به دلیل محدودیت‌های دستگاهشان نمی‌توانند به این به‌روزرسانی دسترسی داشته باشند، جای نگرانی نیست، یک راه‌حل وجود دارد: دسترسی به Google Drive از طریق یک مرورگر وب سازگار. Drive با آخرین و جدیدترین نسخه مرورگرهای زیر سازگار است:

اگرچه ممکن است اتفاق بیفتد که با مرورگرهای دیگری که ذکر نشده‌اند سازگاری داشته باشد، توصیه می‌شود یکی از این مرورگرها را خریداری کنید، زیرا به احتمال زیاد همه ویژگی‌های Drive با دیگران در دسترس نیستند.

آیا ارزش ارتقا به نسخه های جدید ویندوز را دارد؟

البته ارزش ارتقاء نسخه ویندوز به جدیدترین نسخه را دارد و بسیار ارزش دارد. در صورتی که امکان به روز رسانی به جدیدترین نسخه ها را دارید، دریغ نکنید. این فقط برای Google Drive صدق نمی کند، بلکه همچنین برنامه ها و برنامه های جدید هر روز بیشتر و بیشتر بهینه می شوند تا با جدیدترین سیستم عامل ها بهتر کار کنند.

آخرین پست های توماس ایوالدی (همه را ببین)

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر شما در مورد این پست چیست؟


0
/
5


میانگین:
5


رتبه بندی ها:
4

ارزیابی شما:

دیدگاهتان را بنویسید