گوگل در حال آزمایش یک قطعه خاص برای نتایج جستجوی Reddit است


گوگل در حال آزمایش درمان ویژه ای برای قطعه های Reddit در نتایج جستجوی گوگل است. گوگل در تلاش برای ارائه اطلاعات بیشتر به جستجوگر در مورد موضوع Reddit، تعداد رای موافق و نظرات را در سبک های مختلف اضافه می کند.

به نظر می رسد. اسکرین شات هایی از شوبهام خاتونی و برودی کلارک در عمل برای من ارسال شد – در اینجا برخی از آن اسکرین شات ها آمده است:

چرا درمان خاص. مشخص نیست که چرا این نتایج جستجو از Reddit مورد توجه ویژه قرار می گیرند. ما می دانیم که گوگل چند ماه قبل قراردادی را با Reddit امضا کرد تا دسترسی عمیق تری به محتوای آن داشته باشد. شاید گوگل از این داده های اضافی برای بهبود نتایج جستجو برای Reddit استفاده می کند.

البته، ما همچنین می دانیم که Reddit در حال حاضر برای همه چیز و هر چیزی در جستجوی Google رتبه فوق العاده خوبی دارد – بنابراین اینطور نیست که Reddit نیاز به درمان خاصی داشته باشد.

چرا ما اهمیت می دهیم. این فقط یک تغییر دیگر است که ممکن است به Reddit کمک کند تا ترافیک بیشتری را از جستجوی Google افزایش دهد. البته، این نیز ممکن است یک ویژگی مفید و مرتبط برای جستجوگران برای دیدن در نتایج جستجوی Google باشد. اما هر گونه تغییر رابط کاربری خاص در نتایج جستجوی گوگل به سایتی که از آن درمان ها بهره می برد یک مزیت می دهد و به احتمال زیاد نرخ کلیک بالاتری را به همراه دارد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز یک ویرایشگر کمک کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX است. او صاحب RustyBrick، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک است. او همچنین میزگرد موتور جستجو را اجرا می کند، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.