گوگل عملکرد حساب های تبلیغاتی معلق را محدود می کند


Google در حال اعمال محدودیت‌هایی برای حساب‌های Google Ads تعلیق شده است و اقداماتی را که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند در زمانی که حساب‌هایشان تعلیق شده است انجام دهند، محدود می‌کند. محدودیت ها در ژوئن 2024 اجرا خواهند شد.

چرا ما اهمیت می دهیم. این محدودیت‌ها می‌تواند برخی از تبلیغ‌کنندگانی را که خواهان دسترسی کامل در دوره‌های تعلیق هستند، ناامید کند.

چه خبر؟ عملکرد حساب‌های تعلیق شده به چند حوزه کلیدی مانند صورت‌حساب، درخواست تجدیدنظر/تأیید، تنظیمات امنیتی و ناوبری حساب محدود می‌شود. سایر اقدامات مانند ویرایش کمپین ها، ایجاد دارایی های جدید یا ایجاد تغییرات در نهادهای معلق غیرفعال خواهند شد.

چرا مهم است. این تغییر به Google کنترل بیشتری بر روی حساب‌های تعلیق شده می‌دهد، در حالی که همچنان به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا دسترسی محدودی به پرداخت‌ها، دانلود گزارش‌ها و تعلیق اختلاف داشته باشند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


فقط این اقدامات برای حساب های تعلیق شده مجاز است:

  • صورت‌حساب (پرداخت، دانلود اسناد مالیاتی، به‌روزرسانی روش پرداخت)
  • تنظیمات حساب (لغو حساب، درخواست بازپرداخت)
  • فرآیندهای تجدیدنظر و تأیید
  • تنظیمات امنیتی را به روز کنید
  • پیمایش حساب، خواندن اطلاعات، دانلود گزارش ها

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

Anu Adegbola سردبیر رسانه پولی Search Engine Land بوده است از سال 2024. او پوشش می دهد جستجوی پولی، اجتماعی پولی، رسانه های خرده فروشی، ویدئو و موارد دیگر.

در سال 2008، کار آنو آغاز شد

ارائه کمپین های بازاریابی دیجیتال (بیشتر اما نه منحصراً جستجوی پولی) با ایجاد استراتژی ها، به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، خودکار کردن فرآیندهای تکراری و به ارمغان آوردن کارایی از هر بخش از بخش های بازاریابی از طریق رهبری الهام بخش در سمت آژانس، مشتری و فناوری بازاریابی.

او موسس رویداد شبکه PPC است – PPC Live، میزبان پادکست هفتگی PPCChat خلاصه، و بمبشر رند در کلیک تک.

او همچنین یک سخنران بین المللی با برخی از مراحلی است که در SMX (ایالات متحده)، SMX (مونیخ)، دوستان جستجو (آمستردام)، brightonSEO، The Marketing Meetup، HeroConf (قهرمان PPC)، SearchLove، BiddableWorld، SESLondon ارائه کرده است. ، PPC Chat Live، AdWorld Experience (بولونیا) و موارد دیگر.