گپ بینگ هنوز در مرورگرهای کروم یا سافاری در دسترس نیست


بینگ چت به مرورگرهای کروم و سافاری می آید و نیاز به نصب Edge، مرورگر مایکروسافت، برای استفاده از بینگ چت را پشت سر می گذارد. بینگ چند هفته ای است که بینگ چت را روی بینگ آزمایش می کند و بینگ همچنان در حال آزمایش آن است.

آنچه ما می دانیم. در روزهای آینده، انتظار داریم که بینگ چت به زودی روی کروم، سافاری و سایر مرورگرهای غیر اج کار کند. در حال حاضر، وقتی اکثر مردم به Bing می روند و روی دکمه “Chat” کلیک می کنند، این گفتگو را برای دانلود Edge برای استفاده از Bing مشاهده می کنند.

تست Bing Chat در مرورگرهای دیگر. بینگ چت بینگ را در کروم، سافاری و سایر مرورگرها از اوایل این ماه آزمایش کرده است. سپس بینگ در اواخر هفته گذشته آزمایشات را برای درصد بیشتری از کاربران تشدید کرد. برخی از سازمان های خبری به اشتباه گزارش دادند که این اکنون زنده است، اینطور نیست و از آن زمان داستان های خود را به روز کرده اند.

موتورهای جستجو اغلب ویژگی ها و تغییرات جدید را در زیرمجموعه ای از کاربران آزمایش می کنند. بینگ همیشه این کار را انجام می دهد و گوگل هم همینطور. بنابراین غیرمعمول نیست که همیشه آزمایش‌های این موتورهای جستجو را ببینیم، برخی آن را برای همه کاربران زنده می‌کنند و برخی هرگز روشنایی روز را نمی‌بینند. اما با آمدن بینگ چت به مرورگرهای بیشتری، این اتفاق باید به زودی رخ دهد.

آنچه مایکروسافت گفت. در اینجا توییت هایی از میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ، در مورد این موضوع وجود دارد، که در آن مشاهده می کنید که بینگ مدتی است که این مورد را آزمایش کرده است اما باید به زودی منتشر شود.

ابتدا، در اینجا او همین دیروز گفت که Bing همچنان در حال آزمایش Bing Chat در مرورگرهای دیگر است، اما باید به زودی برای همه کاربران فعال شود:

هفته گذشته او گفت که این ویژگی باید یک یا دو هفته دیگر فعال شود، بنابراین باید خیلی زود برای همه فعال شود:

در اواخر ماه مه، زمانی بود که او تأیید کرد که بینگ برای اولین بار این مورد را آزمایش می کند:

تست های دیگر بنابراین می دانید، بینگ همچنین حالت تاریک را برای چت بینگ آزمایش می کند و ممکن است در نهایت یک رابط “حالت تخصصی” برای جستجوی چت بینگ دریافت کند. همچنین، Bing در حال ارائه یک درخواست برای Bing Chat است. به نظر می رسد که بینگ دوست دارد بینگ چت را به Appel CarPlay ببیند، اما به نظر می رسد اپل در حال حاضر از آن جلوگیری می کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. بینگ چت و این راه حل های جستجوی هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر هستند. هر دو شرکت به طور مکرر در حال آزمایش ویژگی های جدید و گسترش دسترسی به آن ویژگی ها هستند. آنچه زنده می شود و آنچه به عنوان یک آزمایش باقی می ماند یکی از آن بازی های انتظار است.دیدگاهتان را بنویسید