10 راه برای افزایش امنیت سایت و دوری از هکرها!


2- به روز رسانی منظم سایت

اگر از نسخه قدیمی نرم افزار استفاده می کنید، احتمال ابتلا به ویروس، حمله سایبری و سایر مشکلات امنیتی افزایش می یابد. برای جلوگیری از این مشکلات و افزایش امنیت سایت، همیشه وب سایت خود را از منابع اصلی و مطمئن به روز کنید. می‌توانید تنظیمات به‌روزرسانی خودکار وب‌سایت را فعال کنید یا خودتان به‌روزرسانی‌های جدید را نظارت کنید. این به روز رسانی ها معمولاً حاوی اصلاحات امنیتی هستند. پس بهتر است هر چه زودتر آنها را نصب کنید.

اگر سایت شما وردپرس باشد، بسیاری از ارائه دهندگان هاست هاست هایی را در اختیار شما قرار می دهند که به روز رسانی وب سایت شما را بر عهده خواهند داشت. می توانید یک گزینه داخلی وردپرس را فعال کنید تا به طور خودکار هسته، تم ها و افزونه های وردپرس را به روز کند. برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار هسته وردپرس، ابتدا به بخش Dashboard در بخش Updates بروید. سپس، روی پیوند فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار برای همه نسخه‌های جدید وردپرس کلیک کنید.

برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار افزونه وردپرس، ابتدا به قسمت داشبورد بروید بخش پلاگین ها من دارم میروم در بخشی از پلاگین ها نصب شده است شما می توانید تمام افزونه هایی که تا کنون نصب شده اند را مشاهده کنید. از اتصال به روز رسانی خودکار را فعال کنید کنار هر افزونه کلیک کنید. به همین ترتیب، برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار قالب‌های وردپرس، ابتدا به داشبورد بخش ظاهر و قسمت تم ها من دارم میروم؛ هر یک از موضوعات را انتخاب کنید و روی لینک کلیک کنید به روز رسانی خودکار را فعال کنید کلیک.

دیدگاهتان را بنویسید