15 بهترین راه برای به دست آوردن فالوور در اینستاگرام در هند


اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین پلتفرم ها در رسانه های اجتماعی است که بیش از آن را به خود اختصاص داده است یک میلیارد کاربر فعال ماهانه. با این حال، الگوریتم دائماً در حال تغییر اینستاگرام باعث شده است تا برندها برای اطمینان از اینکه محتوای آن‌ها دنبال‌کننده می‌شوند، از استراتژی‌های بی‌خطر استفاده کنند. اگر نمی‌دانید چگونه در اینستاگرام فالوور به دست آورید، در اینجا 15 روش موثر برای افزایش تعامل و به دست آوردن فالوورهای با کیفیت آورده شده است.

در اینجا راهی برای به دست آوردن سریع فالوور برای حساب خود وجود دارد.

1. با سفیران برند کار کنید

یک سفیر برند، برندها را به صورت آنلاین نمایندگی می کند. آنها کمپین های متعددی را در طول زمان اجرا می کنند و می توانند تصویری کارآمد برای برند شما ایجاد کنند. نفوذ قوی آنها در اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا دسترسی خود را گسترش دهید، برند خود را انسانی کنید و فالوورهای خود را افزایش دهید.

2. قرقره ها را در ترکیب محتوای خود بگنجانید

قرقره ها ویدیوهایی با اندازه بیت هستند که بسیار مورد علاقه الگوریتم اینستاگرام هستند. اگر در حال کار بر روی نحوه به دست آوردن فالوور در اینستاگرام هستید، حلقه ها یک تکیه گاه هستند. همچنین می‌تواند با کشف محتوای شما از طریق صوتی روی آن‌ها، دنبال‌کنندگان شما را افزایش دهد. به گزارش متا، قرقره ها بیش از 20 درصد از زمان صرف شده در اینستاگرام را تشکیل می دهند.

3. شبکه نمایه خود را انتخاب کنید

زیبایی بصری فید اینستاگرام خود را نادیده نگیرید. ایجاد یک شبکه نمایه بصری دلپذیر برای تبدیل بازدیدکنندگان به فالوور کلیدی است. یک شبکه نمایه به خوبی سفارشی‌سازی شده می‌تواند به دنبال‌کنندگان شما نشان دهد که در عرض چند ثانیه چه کاری انجام می‌دهید، به شما کمک می‌کند که متمایز شوید، فالوورهای جدید را جذب کنید و تأثیر ماندگاری از خود به جای بگذارید.

4. برای پست های حمایت شده و بررسی محصول پرداخت کنید

اگر می‌خواهید به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید و تعامل خود را افزایش دهید، پست‌های حمایت‌شده و بررسی‌های محصول می‌توانند کمک کنند. شما می‌توانید از پست‌های حمایت مالی به دو صورت استفاده کنید: پست‌های حمایت‌شده توسط برند و پست‌های تبلیغاتی پولی که به شما کمک می‌کنند فالوور جذب کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید، بازگشت سرمایه را بهبود بخشید و ترافیک را افزایش دهید.

5. از یک برنامه وفاداری فالوور بگیرید

از یک برنامه وفاداری استفاده کنید. از مشتریان خود بخواهید اینستاگرام شما را دنبال کرده و با آن درگیر شوند تا انگیزه دریافت کنید. این یک راه فوق العاده برای افزایش تعامل ارگانیک، دستیابی به مخاطبان هدف، ارائه خدمات به مشتریان و ایجاد اعتبار است.

6. Giveaway را اجرا کنید

مانند برنامه‌های وفاداری، اجرای هدایا می‌تواند به شما در به دست آوردن فالوور در ازای یک پاداش فریبنده کمک کند. می‌توانید از مردم بخواهید که دیگران را دنبال کنند، لایک کنند، نظر بدهند، به اشتراک بگذارند، و دیگران را در پست تگ کنند و شانس خود را در برنده شدن در جایزه امتحان کنند، که در نتیجه تعامل ارگانیک بالا و دنبال‌کنندگان جدید ایجاد می‌شود.

همچنین بخوانید: چگونه به یک اینفلوئنسر تبدیل شویم: راهنمای رشد مگا در رسانه های اجتماعی

7. در زمان مناسب پست کنید

اگر همه استراتژی‌ها و گزینه‌های مربوط به نحوه جذب فالوور در اینستاگرام را در نظر می‌گیرید، داشتن یک تقویم محتوای ثابت و ارسال در زمان‌های مناسب بسیار مهم است. زمان تعامل بهینه برای محتوای خود را از طریق بینش و ارسال محتوای ثابتی که برای مخاطبان شما ارزش ایجاد می کند، تعیین کنید.

8. از برچسب های جغرافیایی برای تقویت کشف محلی استفاده کنید

افزودن برچسب‌های جغرافیایی به محتوای خود یکی دیگر از راه‌های ساده و در عین حال قدرتمند دیگری برای یافتن محتوای خود در اینستاگرام است. شما مجبور نیستید از موقعیت مکانی خود در برچسب های جغرافیایی استفاده کنید. نقاط دیدنی و مکان هایی را که جستجوهای بالایی در اینستاگرام دارند را تگ کنید. محتوایی خاص برای برچسب های جغرافیایی ایجاد کنید که می تواند شما را در بالای صفحه جستجو برجسته کند.

9. بین محتوای تبلیغ کنید

استفاده از پلتفرم‌های دیگر برای تبلیغ متقابل صفحه اینستاگرام خود می‌تواند به شما در ایجاد فالوور در چندین پلتفرم و نه فقط در اینستاگرام کمک کند. تبلیغات متقابل می تواند به سادگی اضافه کردن اطلاعات اینستاگرام شما در محتوای پلتفرم های مختلف مانند پست های وبلاگ، خبرنامه ها، ویدیوهای یوتیوب و موارد دیگر باشد تا افراد بتوانند شما را در اینستاگرام پیدا کنند.

10. از طریق حساب شخصی اینستاگرام خود بازاریابی کنید

از دوستان و خانواده خود در حساب شخصی خود برای تبلیغ برند خود استفاده کنید. برای کمک به جلب مشارکت اولیه، به دست آوردن طرفداران و ایجاد حس اجتماعی با آنها ارتباط برقرار کنید.

11. دنبال کننده های بیشتری بخواهید

آیا نمی دانید که آیا رویکرد مستقیم تری برای جذب فالوور در اینستاگرام وجود دارد؟ این آسان است – بپرسید. درخواست فالوورهای بیشتر یک استراتژی اساسی و در عین حال خوب برای به دست آوردن فالوور است. می‌توانید از روش‌هایی مانند «تماس برای اقدام» (CTA) در پست‌ها و نظرات خود استفاده کنید، از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید، سایر سازندگان را دنبال کنید و کمپین‌هایی را برای افزایش دنبال‌کنندگان خود اجرا کنید.

12. از هشتگ های مناسب روی پست ها استفاده کنید

هشتگ اینستاگرام برای مدت طولانی راهی عالی برای جذب فالوور در پلتفرم رسانه های اجتماعی بوده است. با این حال، فقط پر کردن هشتگ های محبوب و نامربوط می تواند نتایج معکوس داشته باشد. یک استراتژی هشتگ برای محتوای خود تعیین کنید، هشتگ هایی را که اغلب توسط جامعه هدف خود استفاده می شود پیدا کنید و از هشتگ های مناسب برای جذب فالوورهای ایده آل خود استفاده کنید.

13. از هشتگ های مناسب در استوری اینستاگرام استفاده کنید

مشابه هشتگ‌ها در پست‌ها، گنجاندن هشتگ در استوری‌های اینستاگرام می‌تواند راه خوبی برای دادن فرصتی بیشتر به محتوای شما برای کشف شدن توسط مخاطبان جدید باشد. با کمک هشتگ ها، داستان می تواند در صفحات جستجو نمایش داده شود. با این حال، اگر هشتگ های زیادی اضافه می کنید، آنها را در استوری خود پنهان کنید تا برای فالوورهای شما حجیم و حواس پرتی به نظر نرسند.

14. وارد حساب های ویژه شوید

اکانت‌های ویژه، حساب‌های بزرگ و مدیریت‌شده در اینستاگرام هستند که بهترین محتوا را انتخاب می‌کنند و با اعتبار سازنده برای فالوورهای خود بازنشر می‌دهند. برای سازندگان محتوای جدید یا کوچک، حساب‌های ویژگی با فالوورهای زیاد فرصتی عالی برای ارتباط با مخاطبان هدف فراهم می‌کنند.

15. داستان های خود را به صورت برجسته سازماندهی کنید

از آنجایی که داستان ها فقط برای مدت محدودی در دسترس هستند، هایلایت ها فرصتی عالی برای گسترش دامنه داستان شما فراهم می کنند. می‌توانید لینک‌ها، CTA و موارد دیگر را به استوری‌های خود اضافه کنید و آن‌ها را در قسمت‌های برجسته با عنوانی سازمان‌دهی کنید تا به بازدیدکنندگان کمک کنید نمایه شما را پیمایش کنند و دنبال‌کنندگان خود را افزایش دهند.

انجام آن، راه افتخاری

اکنون که می دانید چگونه در اینستاگرام فالوور به دست آورید، از این روش ها برای ایجاد استراتژی محتوای خود و افزایش فالوور خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که به دست آوردن فالوور تنها بخشی از معادله است. همچنین باید برای ایجاد ارزش و حفظ فالوور، محتوایی سازگار و جذاب ایجاد کنید. اگر می‌خواهید در بازاریابی دیجیتال مهارت بیشتری کسب کنید و بینش بیشتری کسب کنید، این موارد را بررسی کنید دوره های دیجیتال مارکتینگ ارائه شده توسط Emeritus.

توسط کراتی جوشی

برای ما بنویسید در [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید