5 تا از بهترین قالب های سئو وردپرس و ویژگی های آنها


قالب وردپرس که بر اساس اصول SEO ساخته شده است به سایت ها کمک می کند تا بهترین نتایج را در صفحات نتایج جستجو داشته باشند. برای اینکه بذر تلاش هایش به ثمر بنشیند، سئوکار باید از یک قالب وردپرس استفاده کند که سئو بهینه شده باشد. این کار باعث می شود کاربر تجربه و خاطره خوبی از سایت شما داشته باشد و به زودی از آن بازدید کند.

هزاران و هزاران قالب سایت وردپرسی وجود دارد که جلوه بسیار زیبایی دارد و کاربر را در همان نگاه اول عاشق سایت شما می کند! البته شما دوستان از آن دسته افرادی نیستید که از بیرون دل ببندید و از درون غافل بمانید! فقط به داخل این قالب ها نگاه کنید تا ببینید داستان چگونه تغییر می کند.

ایرادات عمده ای مانند کدنویسی ضعیف، سرعت پایین بارگذاری و عدم پشتیبانی افزونه را می توان در پشت ظاهر زیبا پنهان کرد! اگر کمی دانش سئو داشته باشید، می دانید که این اشتباهات اساسی می تواند رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو از بین ببرد. حالا چرا باید هلاک بشم؟ هنگامی که سایت شما دارای مشکلات فنی باشد، گوگل وب سایت شما را به عنوان مرجع در کسب و کار شما نمی پذیرد و به شما اعتماد نخواهد کرد. به همین دلیل برای اینکه نتوانید به صفحه اول گوگل برسید، سنگ جلوی سایت شما پرتاب می شود! اکنون ممکن است از خود بپرسید که آیا یک قالب وردپرس وجود دارد که هم ظاهر و هم داخلی زیبایی داشته باشد؟

از آنجایی که قصد شما را می‌دانیم و می‌دانیم که می‌خواهید بهترین قالب وردپرس را برای سئو انتخاب کنید، پس پاسخ می‌دهیم که قطعاً تمی با این ویژگی‌ها وجود دارد. بسیاری از قالب های وردپرس علاوه بر ظاهر خیره کننده و جذاب، به صورت داخلی نیز بر اساس آخرین تکنیک های سئو بهینه سازی شده اند. یکی از بارزترین ویژگی های این قالب ها طراحی واکنش گرا، سرعت بارگذاری بسیار سریع و مهمتر از آن کدنویسی بر اساس قوانین CLEAN CODE است.

دیدگاهتان را بنویسید