6 نکته اصلی صفحه فرود که هنگام طراحی وب سایت باید در نظر داشته باشید


جالب اینجاست که می توانیم نقش صفحه فرود در طراحی وب سایت را به دو صورت متضاد تعریف کنیم. اولاً نقش صفحه فرود در سایت سرویس دهی به صفحات دیگر در سایت ما است، ثانیاً صفحه فرود صفحه ای است که به تمام صفحات ما خدمات ارائه می دهد. صفحه فرود به عنوان یک قرارداد باقی می ماند که در آن ما هر فرصتی را به آن می دهیم تا کار خود را به درستی انجام دهد و در نهایت آنچه را که نیاز داریم به ما می دهد.

نقش صفحه فرود ممکن است در سایت های مختلف با موضوعات مختلف متفاوت باشد، برای مثال در سایت فروشگاهی نمی توانیم بگوییم که یک صفحه محصول (هرچقدر هم که آن محصول مهم باشد) یک صفحه فرود مهم است، اما باید یک لندینگ داشته باشیم. صفحه با مطالعه آن، کاربر تشویق می شود تا به مراحل بعدی (صفحه های محصول، صفحات دسته بندی محصولات و …) ادامه دهد. اما، برای مثال، در یک سایت شرکتی، ممکن است کافی باشد کاربر به صفحه فرود ما رفته و با ما تماس بگیرد یا به صفحه تماس هدایت شود.

ما انواع مختلفی از صفحات فرود داریم و یک صفحه فرود می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، اما نکته اصلی این است که صفحه فرود در طراحی وب سایت باید یک سری ویژگی داشته باشد که ممکن است اصلا این ویژگی ها را در صفحات وارد نکنیم. دیگه نبینیم با ما همراه باشید تا در مورد این موارد بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید