8 نکته کاربردی در مورد نحوه انتشار مقاله سئو


چرا انتشار مقاله برای سئو مهم است؟

قبل از هر چیز، قبل از اینکه در مورد نحوه انتشار مقالات برای سئو صحبت کنیم، اجازه دهید کمی در مورد فلسفه تولید محتوا و هدف خود از انتشار مقاله صحبت کنیم. اول اینکه تولید محتوا برای سایت ما ضروری است، چرا؟ زیرا ارسال مقاله و ایجاد محتوا باعث زنده و به روز بودن سایت ما می شود. گوگل و سایر موتورهای جستجو ترجیح می دهند سایت های به روز را در موتور جستجوی خود نشان دهند و مثل قدیم نیست که چیزی را جستجو می کردیم و نتیجه ای که نشان داده می شد مربوط به دو سال پیش بود. امروزه حتی اگر صفحه ای که برای ما نمایش داده می شود برای اولین بار 10 سال پیش منتشر شده باشد، در این مدت این صفحه به روز شده و مطالب جدید و بروز به آن اضافه شده است.

اما معنای دیگر تولید محتوا در کنار به روز رسانی سایت، بهره وری بیشتر سایت است. ما محتوا تولید می کنیم و مقالاتی را منتشر می کنیم تا سایت خود را با اطلاعاتی که مخاطبان می خواهند پر کنیم. در واقع ما دانش و اطلاعاتی را که داریم به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می دهیم و ارزش مورد نیاز خود را بعداً از جای دیگری دریافت می کنیم.

اکنون می دانیم که چرا در وهله اول این تولید محتوا را انجام می دهیم و اکنون می توانیم با خیال راحت به سراغ نکاتی برویم که باید رعایت کنیم. نکاتی که به ما یادآوری می کند که داشتن یک سایت به روز و آموزنده کافی نیست و موتور جستجو چیز دیگری می خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید