Brave Search از موتور پاسخگویی هوش مصنوعی رونمایی کرد


Brave Search موتور پاسخگویی هوش مصنوعی جدیدی به نام معرفی کرد با هوش مصنوعی پاسخ دهید. این پاسخ‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را از منابع متعدد برای هر پرس و جو «سنتز» تولید می‌کند.

چیست با هوش مصنوعی پاسخ دهید. پاسخ با هوش مصنوعی، همانطور که از نام آن پیداست، از هوش مصنوعی برای ایجاد پاسخ به سوالات به طور مستقیم در نتایج جستجو استفاده می کند. این ویژگی جدید Brave Search در بالای نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر می شود.

بسته به نوع درخواست، قالب کمی متفاوت است. در پایین، Brave شامل بخشی به نام است متن نوشته، زیر آن Brave به منابعی که برای ایجاد پاسخ استفاده کرده است پیوند می دهد. بر اساس تعداد کمی از جستجوهایی که من انجام دادم، Brave تمایل دارد بیشتر پاسخ های خود را از صفحات با رتبه برتر بیرون بکشد.

این به دنبال ویژگی خلاصه کننده هوش مصنوعی Brave است که سال گذشته معرفی شد.

چگونه با هوش مصنوعی پاسخ دهید آثار. هنگامی که یک کاربر درخواستی را وارد می‌کند، Brave از مدل‌های زبان بزرگ (LLMs)، در درجه اول Mixtral 8x7B و Mistral 7B، داده‌های نتایج جستجوی خود و RAG (نسل تقویت‌شده بازیابی) استفاده می‌کند تا تقریباً بلافاصله پاسخ‌ها را ایجاد کند.

کاربران چه زمانی خواهند دید با هوش مصنوعی پاسخ دهید. برای پرس و جوهای اطلاعاتی و سوال مانند، با هوش مصنوعی پاسخ دهید تجربه پیش فرض خواهد بود. برای سایر انواع پرس و جو (ناوبری، تجاری، معاملاتی)، با هوش مصنوعی پاسخ دهید اختیاری خواهد بود – شما روی یک کلیک می کنید با هوش مصنوعی پاسخ دهید دکمه.

به نظر می رسد. در اینجا یک نمونه جستجو برای (آنچه بعد از gen z است):

و در اینجا چیزی است که برای جستجوی بیهوده به نظر می رسد:

اما کامل نیست. فکر می‌کرد که من همان شخص/شخصیت بازیکن سابق بیسبال لیگ برتر هستم که نام من را به اشتراک می‌گذارد.

اندازه جستجو شجاع. Brave Search دارای فهرست 20 میلیارد صفحه وب است، بیش از 1 میلیارد طرحواره مبتنی بر مکان دارد و خدمات زیر را ارائه می دهد:

  • 27 میلیون درخواست در روز.
  • 10 میلیارد درخواست در سال

با در دسترس بودن هوش مصنوعی پاسخ دهید. برای همه جستجوها به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی در همه پلتفرم ها (رومیزی و موبایل) در دسترس است. جستجو به هر زبان دیگری ممکن است به زبان انگلیسی پاسخ دهد.

آنچه Brave در مورد پاسخ های هوش مصنوعی می گوید. نگرانی بزرگ در میان سئوکاران و سازندگان محتوا این است که چگونه پاسخ‌های هوش مصنوعی در نتایج جستجو می‌تواند بر میزان ترافیک ارسالی موتورهای جستجو به وب‌سایت‌ها تأثیر بگذارد. Brave به این نگرانی پرداخت و به Search Engine Land گفت:

  • Brave، هم به عنوان یک مرورگر و هم به عنوان موتور جستجو، از این چالش ها آگاه است. در نتیجه، ما تأثیر محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را بر بازدید از سایت نظارت و کمیت خواهیم کرد و در نهایت به اختلالاتی که ممکن است به دلیل کاهش ترافیک ایجاد شود، رسیدگی خواهیم کرد.