Honor: تصاویر منتشر شده از گوشی Honor 200 Pro جعلی هستند


تصاویری که ادعا می شود مربوط به گوشی Honor 200 Pro است اخیرا در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است. اما مدیران این شرکت این شایعات را رد کرده و بر جعلی بودن عکس ها تاکید کردند.

آنر به تازگی گوشی هوشمند Honor 200 Lite را معرفی کرده است. بنابراین انتظار داریم که به زودی شاهد عرضه آنر 200 و 200 پرو باشیم. به تازگی تصاویری از Honor 200 Pro در پلتفرم Weibo منتشر شده است. این شایعات آنقدر مورد توجه کاربران قرار گرفت که کاربران توییتر نیز آنها را به اشتراک گذاشتند.

با این حال، جیانگ هرونگ، مدیر بازاریابی Honor China به انتشار این تصاویر در Weibo پاسخ داد و گفت که آنها “جعلی” هستند و گوشی واقعی قطعا بهتر به نظر می رسد. با این حال، طراحی سری آنر 200 هنوز برای مصرف کنندگان سوال برانگیز است.

گفته می شود Honor 200 و 200 Pro از شارژ سریع 100 واتی پشتیبانی می کنند. همچنین اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که گوشی های Honor 200 دارای پنل OLED با گوشه های خمیده با وضوح 1.5K خواهند بود. مدل پرو احتمالا دارای ماژول دوربین سلفی دوگانه خواهد بود.

در مورد مشخصات فنی آنر 200، این گوشی به نسل 3 اسنپدراگون 8s مجهز شده است و احتمالاً نسخه پرو به پردازنده های نسل 3 اسنپدراگون 8 مجهز شده است در نوامبر 2023، به ترتیب به پردازنده های اسنپدراگون 7 نسل 3 و اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز شد.

علاوه بر موارد فوق، طبق شایعاتی که در اوایل این هفته منتشر شد، احتمالا گوشی های آنر 200 تا پایان ماه می رونمایی خواهند شد. اگر این بازه زمانی درست باشد، باید به زودی شاهد رونمایی رسمی آنها توسط آنر باشیم.