Poco F6 Pro احتمالاً Redmi K70 باشد


بر اساس اطلاعات فاش شده، پوکو F6 پرو با اسم رمز گوشی Redmi K70 مشابه است که نشان دهنده شباهت آنها به یکدیگر است.

به نظر می رسد که شیائومی به طور تصادفی برخی به روز رسانی های گوشی Poco F6 Pro را قبل از معرفی رسمی آن فاش کرده است. بر اساس گزارش وب سایت GSMarena، این به روز رسانی ها نام رمز این گوشی به نام Vermeer را نشان می دهد که مدتی پیش برای مدل چینی Redmi K70 نیز استفاده می شد.

شیائومی معمولاً از نام رمزهای تکراری برای دستگاه های مختلف استفاده نمی کند. اما به نظر می رسد که Poco F6 Pro در انجام این کار شکست خورده است. با این حال، شباهت مشاهده شده در نام نشان می دهد که تلفن پوکو F6 پرو اساساً یک نسخه تغییر نام تجاری از Redmi K70 است.

اگر این شباهت درست باشد، گوشی Poco F6 Pro مشخصات قابل توجهی خواهد داشت. می توان انتظار داشت که در این گوشی شاهد استفاده از تراشه قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 2 باشیم زیرا با تراشه مشخص شده و 16 گیگابایت رم روی Geekbench مشاهده شد.

البته تغییر برند ردمی استراتژی جدیدی برای محصولات پوکو نیست، زیرا اخیرا شاهد عرضه پوکو ایکس 6 پرو بودیم که بسیار شبیه به ردمی K70E بود. با این حال، Poco X6 Pro دارای تفاوت هایی نیز بود، از جمله باتری کوچکتر و شارژ کندتر در مقایسه با Redmi K70E.

خوشبختانه، به نظر می رسد Poco F6 Pro چنین محدودیتی نخواهد داشت. اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که این گوشی از نمایشگر بزرگ 6.67 اینچی OLED با وضوح +QHD استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، می‌توان انتظار داشت که شیائومی از تعدادی دوربین به همراه سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی برای پشت گوشی استفاده کند.

شایعات حاکی از آن است که پوکو F6 پرو از شارژ سریع تا 120 وات پشتیبانی می کند. افشاگری در اوایل این هفته حاکی از آن بود که برند پوکو این گوشی را در ماه ژوئن به بازار عرضه خواهد کرد. از این رو مدتی به عرضه این گوشی در بازار بزرگ جهانی باقی مانده است.