YouTube Music رسما یکپارچه سازی پادکست رایگان را راه اندازی کرد


زمان آن رسیده است! ما توسط پلتفرم‌های پخش موسیقی احاطه شده‌ایم، اما تاکنون اپل و اسپاتیفای با پادکست‌ها پیشتاز بودند: تا کنون.

پادکست و موسیقی یوتیوب

YouTube Music سرانجام پادکست‌ها را به پلتفرم خود اضافه کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به پادکست‌ها در برنامه YouTube Music گوش دهند و بدون اشتراک Premium به جریان‌های آنلاین و آفلاین دسترسی داشته باشند.. عرضه به تدریج در اپلیکیشن iOS، اندروید و وب انجام می شود.

این سرویس که حدود 80 میلیون مشترک در ایالات متحده دارد، به رقابت با Spotify اضافه می کند که اخیراً اعلام کرده است که به 500 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است. اضافه شدن پادکست ها به پلتفرم YouTube Music به کاربران امکان می دهد همه چیز را در یک مکان گوش دهند. به جای اینکه بین برنامه های مختلف جابجا شوید.

برای چه کسانی موجود است؟

این ویژگی در دسترس همه کاربران است، صرف نظر از اینکه آیا اشتراک Premium دارند یا خیر. یوتیوب اشاره کرده است که کسانی که برای اشتراک هزینه می کنند ممکن است در بازدیدها با تبلیغات روبرو شوند. بخش پادکست ها شامل یک برگه اختصاصی در برگه خانه است که پادکست های مورد علاقه و قسمت های توصیه شده را نمایش می دهد.

در حال حاضر، این عملکرد فقط در ایالات متحده در دسترس است، اما این شرکت نشان داده است که برنامه‌هایی برای ارائه این عملکرد به کشورهای دیگر در آینده دارد. با این افزوده جدید، YouTube Music به رقیب قوی‌تری در صنعت پخش موسیقی و پادکست تبدیل می‌شود.

نتیجه

در حالی که Google قبلاً یک برنامه پادکست دارد، ادغام در پلتفرم موسیقی تجربه گوش دادن را برای مشترکین YouTube Music و می تواند این برنامه را برای کسانی که به دنبال جایگزینی برای Spotify هستند جذاب تر کند.

در حالی که یوتیوب تلاش های خود را در زمینه پادکست افزایش داده است، انتظار نمی رود این پلتفرم به اندازه Spotify محتوای اصلی تولید کند. رقیب توزیع نمایش‌های Gimlet را به پلتفرم‌های دیگر گسترش داده است، و صنعت پادکست علی‌رغم تقاضا، مانند گذشته داغ نیست.

آخرین پست های گونزالو کاسترو (همه را ببین)

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر شما در مورد این پست چیست؟


0
/
5


میانگین:
5


رتبه بندی ها:
3

ارزیابی شما:

دیدگاهتان را بنویسید